Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Prague Cheer & Dance Open 2023
PCO 2022
Sportovní akce

Prague Cheer & Dance Open 2023

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Praha nebo navštivte Sportovní akce v celé ČR.
Prague Cheer & Dance Open 2023 je mezinárodní soutěž ve sportovním cheerleadingu, která se uskuteční 25. března 2023 ve sportovní hale Královka na Pražské Letné. Těšit se můžete na energickou atmosféru, překvapivé výkony a strhující podívanou na úžasné choreografie. 
Soutěž s mezinárodní účastí, na které budou k vidění vystoupení početných týmů, ale i menších skupin a jednotlivců v CHEER i PERFORMANCE (Dance) divizích, různých výkonnostních úrovní a věků. To vše pod drobnohledem mezinárodní odborné poroty. České týmy zde zabojují o nominaci na ME 2023 ve Veroně, v Itálii.
Soutěž je součástí České Národní Cheer Ligy i seriálu European Cheer League. 

Těšit se můžete na energickou atmosféru, překvapivé výkony a strhující podívanou na úžasné choreografie.

Letenský jarmark

Zveme vás na květnový Letenský jarmark pod Vodárenskou věží Letná s přátelskou atmosférou pro sousedy blízké i vzdálenější. Společně si 19. května od 10 do 18 hodin užijeme nabídku stánkařů s vlastními originálními výrobky, občerstvením a k tomu zábavný program (nejen) pro děti.
Praha 7, Praha

Dan Trantina "Beach Topography" – prodejní výstava

Vernisáž 11. 4. 2024 v 18h
Praha 7, Praha

Krystyna Skalická, Michaela Kalašová, František Kostlán – Salónní recitál

Budou hrát spolu i zvlášť vlastní písně.
Praha 7, Praha

Jana Koubková & Ondřej Kabrna – Salónní Jazz

Jana Koubková (*1944) je česká jazzová zpěvačka a bývá označována za nestorku českého jazzu. Ondřej Kabrna (*1976) studoval od roku 1994 na Konzervatoři Jaroslava Ježka, obor klavír.
Praha 7, Praha

Jan Burian – salónní recitál

Jan Burian (*1952) je písničkář, muzikant, hudební skladatel, básník, publicista, spisovatel a televizní moderátor.
Praha 7, Praha

Jiří Dědeček – salónní recitál

Jiří Dědeček (*1953) je básník, prozaik, muzikant, publicista, autor dětských knih, překladatel.
Praha 7, Praha

Martin Houdek – viloloncello – Johann Sebastian Bach

Martin Houdek, DiS. (*1999) je český violoncellista a absolvent Pražské konzervatoře. V současné době působí v Dánsku, kde studuje na Královské dánské hudební akademii ve třídě profesora Tokeho Møldrupa.
Praha 7, Praha

Jan Gabler – "Záznamy"

Vernisáž čtvrtek 23. 5. 2024 v 18h
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Ateliér radostné tvorby v Praze

Už od roku 2013 působíme v Praze jako česká obdoba toho, čemu se v zahraničí obvykle říká kreativní ateliér: vytváříme prostor pro tvůrce, kteří jsou nezařaditelní a nestandardní – a většinovou společností bývají velmi často nechápáni, podceňováni, nebo dokonce odmítáni.
Praha 7, Praha

Pravá solná jeskyně Praha – krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči

Trápí vás porucha imunity, alergie, dýchací či kožní obtíže, vysoký krevní tlak atd.? Nebo se jen necítíte fit a potřebujete povzbudit tělo i mysl? Pomůže vám pobyt v pravé solné jeskyni.
Praha 7, Praha

Muzeum kávy – Galerie Scarabeus

Expozice pražského Muzea kávy je poklonou tradici kávové kultury od jejích počátků přes cestu staletími kolem světa. Muzeum kávy, cukrárna a kavárna Alchymista tvoří společně s Galerií Scarabeus unikátní celek. Milovníci kávy si v muzeu přijdou na své!
Praha 7, Praha

Výtvarný ateliér Kreslírna v pražské Bubenči

Výtvarný ateliér Kreslírna v Bubenči nabízí výtvarné kurzy pro děti a dospělé v těsné blízkosti parku Stromovka, vedené lektory s uměleckým a pedagogickým vzděláním.
Praha 7, Praha

Korpus. galerie

Korpus. je multifunkční místo, které pravidelně hostí vizuální umělce, djs, performery, tanečníky a další hosty.
Praha 7, Praha

Muchova vila v pražské Bubenči

Pražský dům světově proslaveného malíře Alfonse Muchy naleznete v Praze 6, v ulici V Tišině. Jedná se o novoklasickou dvoupodlažní budovu postavenou mezi lety 1925 až 1928. Vila není veřejně přístupná.
Praha 6, Praha

Tajemství porcelánu

Malování čínskými solemi (chloridy kovů) v kombinaci s kobaltem, vtavnou barvou na přežahový porcelán. Tvorba uměleckých ručně malovaných kusů servírovacího jídelního a kávového nádobí.
Praha 7, Praha

Vodárenská věž Letná

Letenská vodárna je 26 metrů vysoká pětipodlažní vodárenská stavba postavená v novorenesančním slohu. Stanová střecha oplývá vikýři, na špičce střechy je v nástavbě umístěn hodinový stroj. V posledním patře se nachází vnější ochoz umístěný na krakorcích.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Alchymista v Bubenči

Alchymista je nekuřácká, retro cukrárna – kavárna – čajovna na Letné. Sídlí v ulici Jana Zajíce, blízko stadionu Sparta. Její interiér je nádherný, obsluha příjemná a zákusky určitě stojí za ochutnání. Navíc má Alchymista i Muzeum kávy a také čarokrásnou zahradu.
Praha 7, Praha

Farm Letná

Zakládáme si na přípravě jídel z čerstvých a kvalitních surovin, nepoužíváme žádné náhražky, polotovary a glutamáty.
Praha, Praha

MyStay – bezkontaktní nástroj pro hotelové recepce

MyStay je platforma, která naplní přání a potřeby všech hostů, a kterou je lehké integrovat a přizpůsobit pro jakýkoli ubytovací zařízení. Nabízí online check-in, automatizovanou komunikaci, digitální informace upsell hotelových služeb a nabídek.
Praha, Praha

Presto kurzy vaření

Nabízíme pro všechny milovníky dobrého jídla a příjemného stolování kurzy vaření poblíž centra Prahy. Kurzy jsou vedeny zábavnou metodou a jsou určeny všem, ať začátečníkům nebo i pokročilejším, kteří rádi vaří a neví jak na to, i těm, kteří vědí jak na to a chtějí se naučit ještě více.
Praha 7, Praha

Bistro Milada

Za nevšedním kulinářským zážitkem se vypravte do Šmeralovy ulice na Letné do bistra Milada, ve kterém je spolumajitel proslulý michelinský šéfkuchař La Degustation Oldřich Sahajdák.
Praha 7, Praha

Argentinská restaurace Rotisería Cruz na pražské Letné

Tradiční streetfood z Jižní Ameriky ochutnáte v restauraci Rotisería Cruz, kterou v polovině roku 2023 otevřel rodák z Argentiny. Důraz je kladen na čerstvé suroviny.
Praha 7, Praha

Bon Fresh Ramen & Soba restaurace v Praze

Japonské restaurace BON Fresh Ramen&Soba se nacházejí na třech místech Prahy, začínali s provozovnou na Náměstí Míru, následně otevřeli na Letenském náměstí a na Andělu.
Praha 7, Praha

Bloudící kavárna VeloBloud

Bloudící kavárna VeloBloud je stylová kavárna s kvalitní kávou ve formě trojkolky, na způsob cyklozmrzlinářů minulého století – zaměstnanci jsou ale lidé bez domova.
Praha 7, Praha