!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Palm Off Fest 2020 - zrušeno
Palm Off Fest 2020 - zrušeno
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
15.10.
21.11.
+ Přidat foto
Festivaly

Palm Off Fest 2020 - zrušeno

Kdy 15. říjen 2020 – 21. listopad 2020
Mezinárodní setkání divadel střední Evropy Palm Off Fest proběhne od 15. října do 21. listopadu 2020 v Divadle pod Palmovkou. Podtitulem pátého ročníku se stalo motto [untitled yet].
Festival zahájí litevský soubor Operomanija s inscenací Alfa v režii oceňované divadelní režisérky a vizuální umělkyně GoraParazit. Součástí programu bude také přehlídka nejzajímavějších filmových dokumentů, scénická čtení či diskuze s tvůrci. Kompletní program festivalu bude zveřejněn v srpnu 2020.
 
Palm Off Fest již popáté představí veřejnosti nejvýznamnější divadelní tvůrce a inscenace ze zemí středoevropského prostoru. Podtitul letošního ročníku [untitled yet] se odkazuje jak k neočekávaným událostem letošního roku a s nimi spojeným procesem změn, tak k samotnému procesu vzniku divadelní inscenace, kdy až do posledního momentu zkoušení může být dílo neuzavřené i nepojmenované.
 
Pátý ročník Palm Off Festu zahájí 15. října 2020 litevská Operomanija, experimentální soubor věnující se nové opeře. V Praze uvede inscenaci Alfa v režii oceňované divadelní režisérky a vizuální umělkyně tvořící pod uměleckým pseudonymem GoraParazit. Inscenace Alfa je inspirovaná příběhem Isabelly Garcíi Lorcy, jež se po dlouholeté emigraci vrací do Španělska, aby odhalila tajemný osud svého bratra, slavného básníka a dramatika Federica Garcíi Lorcy. Okolnosti jeho smrti však zůstávají nejasné a pravda je mnohem složitější, než by se mohlo zdát.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 18. 9. 2020