!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Oldtimer festival 2015 ve Slavkově u Brna
Oldtimer festival 2015 ve Slavkově u Brna
"> "> "> "> "> "> ">
25.6.
+ Přidat foto
Společenské akce

Oldtimer festival 2015 ve Slavkově u Brna

Kdy 25. červen 2016 9:00 - 17:00
V sobotu 25. června se milovníci historických automobilů a motocyklů mohou těšit na 23. ročník Oldtimer festivalu 2016. Stovky krásných vozidel, ženy oblečené v dobových kostýmech pózující u naleštěných strojů, burza náhradních dílů, stánky s občerstvením.

Kde jinde v Evropě můžete shlédnout historii dopravy v historickém kontextu dvou století, počínaje koňským spřežením přes parní povozy až po současné sportovní automobily a motocykly? Stovky krásných vozidel, ženy oblečené v dobových kostýmech pózující u naleštěných strojů, burza náhradních dílů, stánky s občerstvením.

Zámek Slavkov - Austerlitz a jeho okolí se během dne promění v prvorepublikové městečko s čilým ruchem. Stovky krásných vozidel, ženy oblečené v dobových kostýmech pózující u naleštěných strojů a během módní přehlídky burza náhradních dílů, stánky s občerstvením a mnohé další slibují jistě nezapomenutelný zážitek. Současně je pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, který je koncipován nejen pro milovníky historie, ale pro celou rodinu a jistě uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

S vysokou návštěvností jsou každoročně spjata i určitá dopravní omezení, stanovení mimořádných parkovišť a přechodného dopravního značení. Oficiální zahájení akce je naplánováno na 9.00 hodinu a všichni jste srdečně zváni.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 6. 2017

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Olga ve Slavkově u Brna

Hotel Olga ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava
Zámecká restaurace Austerlitz

Zámecká restaurace Austerlitz

Slavkov u Brna, Jižní Morava
Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava