Úvod > Co chcete dělat? > Zámecká restaurace Austerlitz

Zámecká restaurace Austerlitz

Gurmánská turistika
Restaurace nabízí příjemné prostředí, které je sladěno v barokním stylu, stejně jako slavkovský zámek. Naprostým skvostem Černé kuchyně je ručně kovaný gril, na kterém je možné připravit pro vaše mlsné jazýčky téměř cokoliv.

Zámecká restaurace Austerlitz vznikla pro obohacení kulturního života ve městě Slavkov u Brna, a to především ve směru gastronomie a cateringu pro různé příležitosti spojené s kulturním dědictvím tohoto historicky významného města. O oblíbenosti zdejšího zámku hovoří i to, že je ročně navštěvován řádově sty tisíci turisty z celého světa, které sem přitahuje nejen historie, ale i atraktivita zdejšího prostředí.

O slavkovském zámku také koluje spousta nevysvětlených záhad a historek. I naše restaurace je spojována s historickými událostmi, které se zde odehrály. Již při vstupu na vás dýchne atmosféra dob minulých. Restaurace jsou rozděleny do tří salonků. Je jen na vás, ve kterém se budete cítit nejlépe. Chloubou naší restaurace je Galerie vín, ve které naleznete vína tuzemská i zahraniční.

Dominantou restaurace je zámecká kuchyně nabízející bohatý výběr nejrůznějších specialit. Prostředí přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli či k uspořádání svatební hostiny. Která nevěsta by se nechtěla cítit jako princezna na zámku?

Zámecká restaurace Austerlitz nabízí široké využití prostor, jsme tu přece pro vás! Teplé dny a vlahé večery si nejlépe vychutnáte na naší zahrádce v zámeckých valech. Příchod k ní je přes Kounicův salonek. Můžete také zvolit pohodlný vstup bránou vedle informačního centra, který ocení jak cyklisté, vozíčkáři, tak i maminky s kočárky.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Slavkov u Brna, Jižní Morava
Panelka Luleč

Panelka Luleč

Luleč, Jižní Morava