Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Oakfest v Dubu nad Moravou u Olomouce
Oakfest v Dubu nad Moravou u Olomouce
Festivaly

Oakfest v Dubu nad Moravou u Olomouce

Dvoudenní hudební benefiční eko open air festival.
Bude se hrát ze dvou stage. Kapely se nebudou překrývat. Když na jedné scéně dohrají, stačí se otočit na podpatku a koukáte na druhé pódium, kde pomalu začíná další kapela. V nočních hodinách bude kapely na velké stage doprovázet video projekce. V pátek nám na závěr zahraje DJ, v sobotu spustíme projekci. Dokud budete bdělí, tak pojedeme….

V sobotu odpoledne doplníme program o několik sólových vystoupení, uvidíte živý beatbox, uslyšíte básnířku a zažijete slampoetry. Areál vyzdobí tři výstavy mladých umělců a něco doplní i pořadatelé. V průběhu fesťaku pojede prodej jak pití tak jídla, a to v dobré vzdálenosti – tak, abyste stále viděli na kapely.

Bude domácí gulášek a pečený maso připravované přímo před vaším zrakem + něco z udírny. Hambáče, hrancle, grilovaný sýr a saláty Pohostinsví U sv. Floriána.

Vegetariánský a veganský stánek Petry Poletuchy také pošlape naplno Živý Bar.
Kávičku nám bude vyrábět Naše Cafe. Stanové městečko přímo v areálu.

 

Provozovatel

Oakfest

Tyršova 104
783 75 Dub nad Moravou
Tel.:
+420 777 566 993
Email:
info.oakfest@gmai...
WWW:
oakfest.cz/dekujeme/
GPS:
49,482485 17,277240
 
 

Vstupné

Cena: 400 Kč

 

Časová náročnost

48,0 hodin

 
 

Čokoládový festival Olomouc

Máte rádi čokoládu a další sladká potěšení? Tak je tato olomoucká akce v Galerii Šantovka stvořena přímo pro vás!
Olomouc, Olomoucký kraj

Barvám Neutečeš Olomouc

Staň se součástí dne plného barev, zábavy a radosti!
Olomouc, Olomoucký kraj

For Model

Interaktivní výstava modelů, sběratelství, digitálních technologií, her, hraček a stavebnic.
Olomouc, Olomoucký kraj

Flora Olomouc

Největší svátek květin aneb mezinárodní květinová a zahradnická výstava Flora Olomouc 2023.
Olomouc, Olomoucký kraj

Poutní kostel v Dubu nad Moravou

V Dubu nad Moravou, jen 10 km jižně od Olomouce, byl v polovině 18. století vybudován areál, jehož dominantou je poutní kostel Očišťování Panny Marie. Jde o nádherný vrcholně barokní chrám se dvěma 59 metrů vysokými věžemi.
Dub nad Moravou, Olomoucký kraj

Přírodní rezervace Království u Grygova

V Olomouckém okrese se nachází přírodní rezervace s pohádkovým názvem Království. V tomto chráněném lužním lese můžete pozorovat přírodě blízké ekosystémy s výskytem typických a vzácných druhů rostlin a živočichů. S příchodem jara lesem voní česnek medvědí.
Olomouc, Olomoucký kraj

Galerie železných soch v Citově

Galerie železných soch v Citově u silnice směrem na Troubky představuje soubor kovových plastik znázorňující známé filmové postavy, ale také například koronavirus. Autorem je místní kovář Roman Hrbáček.
Citov, Olomoucký kraj

Zvonkohra v Brodku u Přerova

Unikátní zvonkohra z roku 2000 v Brodku u Přerova je dílem světoznámé zvonařské dílny založené v Brodku u Přerova Josefem Dytrychem v roce 1949. Nachází se v parčíku u zdejšího kostela při silnici směrem na Přerov, na Masarykově náměstí.
Brodek u Přerova, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hostinec U Olinka ve Lhotce

Hospoda U Olinka stojí ve Lhotce už od 30. let 20. století. Vlastnil ji Olinek Vlasák a jeho rodina. Na programu místa lze najít divadelní představení, koncerty, tematické ochutnávky jídla a nápojů, projekce filmů a další.
Lhotka, Olomoucký kraj

Grill Pub Pod Lipami

Zdeněk Svoboda odmalička rád vařil. Bylo mu pouhých 23 let, když přišla příležitost otevřít si svoji hospodu. Nicméně neváhal a s manželkou Hankou do toho šli.
Olomouc, Olomoucký kraj

Hesperia Hotel Olomouc

Hesperia Hotel nabízí moderní, bezbariérové ubytování v 57 pokojích a 1 suite. Svou polohou je vhodný jako výchozí bod do centra města Olomouc, ale také pro cestování po celém regionu Haná.
Olomouc, Olomoucký kraj

Cukrárna Ollies v Olomouci a Ostravě

Přijďte ochutnat dorty a zákusky domácí výroby a zároveň posedět v cukrárnách Ollies s příjemnou atmosférou v útulném a nekuřácké prostředí. Připraveny jsou pro vás nejen kvalitní výrobky, ale i výborná káva, domácí limonády a teplé nápoje vlastní přípravy.
Olomouc, Olomoucký kraj