Vydejte se na novoroční výlet na vrchol Bradlo (600 m n.m.), nejvyšší bod Úsovské vrchoviny. Klub českých turistů TJ Uničov připravil 40. ročník novoročního výstupu. Start je libovolný 1. ledna z Nové Hradečné nebo z Libiny.
Vycházka na Nový rok a setkání na Bradle bude jistě vyvrcholením novoročních oslav. V cíli obdrží každý účastník pamětní list, může si zakoupit novoroční čtyřlístek, který vyjadřuje čtyři dobré skutky: jdi na Nový rok na výlet, pozvi někoho ze svého okolí, poznej kus přírody a přispěj potřebným.
Srdečně zvou uničovští turisté.
Vydejte se 1. ledna na 40. novoroční výstup na Bradlo, nejvyšší vrchol Úsovské vrchoviny. Start z Nové Hradečné nebo Libiny, pamětní list v cíli.
Novoroční výstup na Bradlo se koná 1. ledna 2026.
Výstup pořádá Klub českých turistů TJ Uničov.
V roce 2026 se uskuteční 40. ročník výstupu.
Startovat je možné z Nové Hradečné nebo z Libiny.
Vrchol Bradlo má nadmořskou výšku 600 m n.m.
Každý účastník obdrží v cíli pamětní list.
Na akci je možné zakoupit novoroční čtyřlístek.
Novoroční čtyřlístek vyjadřuje čtyři dobré skutky: jdi na Nový rok na výlet, pozvi někoho ze svého okolí, poznej kus přírody a přispěj potřebným.
Setkání na vrcholu Bradlo na Nový rok je vyvrcholením novoročních oslav a nabízí společný zážitek v přírodě.
Otázky a odpovědi jsou automaticky sestaveny z obsahu této stránky.
Certifikace a další informace