!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > November 2nd

November 2nd

Kdy 20. únor 2020 19:00 - 21:00 Hudební a divadelní akce
Česká kytarová kapela November 2nd se po osmileté hibernaci, kdy se její členové věnovali jiným projektům, vrací na scénu.
Muzikanti kolem zpěvačky a kytaristky Alexandry Langošové stylově navazují na své první album, jehož zvuk alternativního rocku okouzlil hudební publicisty a české posluchače. Album kapele vyneslo nominaci na cenu Anděl a vítězství v anketě Žebřík. Tentokrát November 2nd zúročují zkušenosti z jiných projektů a svůj jasně rozpoznatelný zvuk posouvají do estetiky současné kytarové muziky. Návrat kapely stvrzuje nová skladba I Feel Love, kterou hudebníci zvukově vybrousili společně s americkým producentem Johnem Nettim. Ten stojí například za posledními alby rockerů Rival Sons nebo bluesmana Buddyho Guye.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 1. 2020