!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Mapa mého života

Mapa mého života

Kdy 22. září 2012 9:00 - 18:00 Lidová řemesla a trhy
Sebezkušenostní setkání zaměřené na tvorbu „osobní mapy" zachycující vaše podporující a stresové oblasti ve vašem životě.
Na setkání se budeme věnovat tvorbě „osobní mapy" zachycující vaše podporující a stresové oblasti v těchto rovinách: práce, rodina, mezilidské vztahy, Já – osobní spokojenost, mé sny a přání. Také se zamyslíte, jaké neuzavřené události z minulosti vás stále brzdí. Pokusíte se nalézt své hlavní zdroje motivace a naopak demotivace. Pracovat budeme způsobem jednoduchých zážitkových technik. Budu vás postupně provázet jednotlivými tématy a vést Vás krok za krokem ve tvoření schématu, které bude znázorňovat výše zmíněné oblasti.

Díky malému počtu účastníků (max 8 lidí), bude mít každý pro sebe dostatek prostoru a bude moci pracovat dle svého vlastního tempa. Co můžete od tohoto setkání očekávat: - rozkrytí vazeb mezi problematickými oblastmi Vašeho života - objevení nebo rozpoznání zdrojů podpory pro sebe sama, kterých nevyužíváte - ujasnění si svých aktuálních priorit Od setkání neočekávejte, že vám „něco" vyřeší. Spíše vám může poskytnout pomyslné vodítko „za jaký konec to vzít". Toto setkání je z mého pohledu vhodné pro: - lidi snažící se na sobě pracovat - ty, kteří se ocitli v jakémsi vakuu a neví, kudy se dále vydat - lidi, kteří stojí před rozhodnutím, které vnímají jako významné - ty, co pociťují v sobě zmatek a mají pocit, že je v jejich životě chaos, který jim nevyhovuje - ty, co mají pocit, že se tak trochu ztratili sami sobě.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 9. 2012

Ubytování a restaurace v okolí

Cross café v Plzni

Cross café v Plzni

Plzeň, Plzeňsko a Český les
Potrefená husa Plzeň

Potrefená husa Plzeň

Plzeň 3, Plzeňsko a Český les
Hotel Slovan  - secesní perla Plzně

Hotel Slovan - secesní perla Plzně

Plzeň, Plzeňsko a Český les
Le Frenchie café Plzeň

Le Frenchie café Plzeň

Plzeň, Plzeňsko a Český les