Úvod > Co chcete dělat? > Zorbing jako dárek na Plzeňsku
Zorbing jako dárek na Plzeňsku
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Letní sporty

Zorbing jako dárek na Plzeňsku

Zorbing je jedinečný, nezapomenutelný zážitek. Poukazy na zorbování jsou skvělým dárkem pro velké i malé. Zorbing z kopce nebo na vodě je lehce adrenalinový sport, při kterém se zažije spoustu zábavy.
Zorbing je adrenalinový sport či zábava, která nadchne účastníky bez rozdílu věku. Zorbování lze provozovat celoročně, vhodnější je však hezké jarní nebo letní počasí, zejména u vodních aktivit se zorbem nebo aqua-ballem. Poukazem darujete nejen originální dárek či svatební dar, ale zároveň i nezapomenutelný zážitek z Plzeňského kraje.

U nejdéle provozované dráhy v ČR je možné využít občerstvení nebo i ubytování v sousedním penzionu. Sportovně založení mohou zorbing spojit s cyklovýletem po okolních památkách nebo se splutím řeky Berounky, zvlášť nároční mohou ochutnat trojkombinaci zorbingu z kopce, zorbingu na vodě a aqua-balu (aktivity, která zde vznikla a stala se hitem roku 2009). Možnost organizování programových akcí pro kolektivy.
 

Provozovatel

EUROSKI.CZ s.r.o.

Prokopova 29
301 35 Plzeň 3
Tel.:
+420 377 330 300
Tel.:
+420 734 823 967
Email:
info@euroski.cz
WWW:
www.euroski.cz/cz...
GPS:
49,741906 13,379419
 
 

Vstupné

Cena: 1 370 Kč

Poznámka:Uvedená cena za zorbing, 1 jízdu ve dvojici. Aquazorbing 2.490 Kč (cena zahrnuje 1 jízdu zorbingem a 20 min. aquazorbingu)

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Martinská Osteria

Restaurace Martinská Osteria

Plzeň, Plzeňský kraj
Potrefená husa Plzeň

Potrefená husa Plzeň

Plzeň 3, Plzeňský kraj
Cross café v Plzni

Cross café v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj