!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Léto s Rychtářem - série kulturních akcí v Hlinsku
Festivaly

Léto s Rychtářem - série kulturních akcí v Hlinsku

Kdy 10. červenec 2021
Amfiteátr Rychtář byl postaven v roce 2003 na prostorách vedle budov pivovaru v Hlinsku v Čechách za účelem pořádání kulturních akcí s podporou hlineckého pivovaru.
Každoročně se amfiteátr stává tradiční zastávkou v letních turné populárních hudebních skupin (Divokej Bill, Tři Sestry, Horkýže Slíže, Kryštof..), místem pro konání festivalů Rychtář Fest a jednou za dva roky se zde uskutečňuje kulturní program Dne otevřených dveří pivovaru.

Příjemné prostředí, zajímavý kulturní program, prvotřídní české pivo a kvalitní zázemí učinily z amfiteátru vyhledávané koncertní místo pro lidi nejen ze širokého okolí.

10.07.HARLEJ + TRAUTENBERK + DOGA a další
vstup od 13:00, start 14:O0 / předprodej limitovaná edice: Ticketstream od 26.5. / místo: 590
Tradiční červencový rockový mejdan nabídne opět to nejlepší z české rockové scény. První potvrzené kapely jsou Harlej, Trautenberk a Doga! Věříme, že už v červenci bude možné si koncerty užít se vším všudy, samozřejmě pro vás připravíme bezpečné prostředí se všemi požadovanými opatřeními. Snad už nebudou výrazně omezující zábavu a radost, kterou koncerty přinášejí. Program ještě doplníme!

06.08.TŘI SESTRY + HORKÝŽE SLÍŽE + host
vstup od 18:00, start 19:00 / předprodej limitovaná edice: od 26.5. Ticketstream / místo: 590
Velký návrat do Hlinska! Oblíbená kombinace jistě potěší všechny fanoušky českého i slovenského rocku, protože tento večer nabídne hned dvojitou dávku! Legendární Tři Sestry se po mnoha letech vrací do Hlinska, s nemenším očekáváním a radostí jako v amfíku téměř domácí Horkýže Slíže.

28.08. MONSTER MEETING TRAKTOR + DYMYTRY a další
vstup od 15:00, start 16:00 / předprodej: limitovaná edice v sítiTicketstream / místo: 690 S pomalu končícími prázdninami se může přijít vyřádit na poslední tvrdší koncerty. A ty doveze celorepublikový MONSTER MEETING kapel DYMYTRY a TRAKTOR, které už roce 2020 představili exkluzivně tento open air koncert v Hlinsku. A po roce se vrací! Kromě jedinečné společné show vás čeká spousta hudebních i nehudebních překvapení.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 6. 2021
17.7.
18.7.
Veselokopecký jarmark

Veselokopecký jarmark

Hlinsko, Východní Čechy
14.8.
Vezmi cep, pojď na mlat

Vezmi cep, pojď na mlat

Hlinsko, Východní Čechy
4.9.
Posvícení

Posvícení

Hlinsko, Východní Čechy
2.10.
Bramborová sobota

Bramborová sobota

Hlinsko, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Hlinecký pivovar Rychtář

Hlinecký pivovar Rychtář

Hlinsko, Východní Čechy
Roubenka Melánka u Hlinska

Roubenka Melánka u Hlinska

Hlinsko, Východní Čechy
Hamerská krčma

Hamerská krčma

Hlinsko, Východní Čechy