!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Kluziště Vodova v Brně
Kluziště Vodova
"> Kluziště Vodova
11.12.
28.2.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Kluziště Vodova v Brně

Kdy 11. prosinec 2020 – 28. únor 2021
Městské haly Vodova jsou nejen multifunkční sportovní haly, ale i venkovní kluziště. Od prosince do konce února je kluziště otevřeno pro veřejnost s možností pronájmu kluziště. Kluziště Vodova patří mezi největší umělé lední plochy pod širým nebem na Moravě.

Venkovní kluziště s nezaměnitelnou atmosférou je určen pro rekreační bruslení, k výuce bruslařských dovedností pro školy i pro zájemce o hobby hokej pod širým nebem. Hrací plocha má rozměry 56 x 26 metrů a patří tak k největším umělým otevřeným plochám v České republice.

Kluziště bylo uvedeno do provozu v roce 1970, k dispozici je vyhřívaná šatna s uzamykatelnými skříňkami, občerstvení, broušení a půjčovna bruslí.

Provoz kluziště nabízí pro bruslící veřejnost tři 90 minutové bloky ve všední dny a šest bloků o víkendech svátcích a školních prázdninách. Bruslíme i na štědrý den, Silvestra a Nový rok.


 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 10. 12. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Butcherʼs grill & pasta

Butcherʼs grill & pasta

Brno, Jižní Morava
Exotický catering

Exotický catering

Brno, Jižní Morava
Šelepka

Šelepka

Brno-Královo Pole, Jižní Morava