Úvod > Kalendář akcí > Koncert Pink Floyd Tribute
Hudební a divadelní akce

Koncert Pink Floyd Tribute

To nejlepší z legendárních Pink Floyd v podání top české Pink Floyd tribute kapely CZECH FLOYD. Živě, 2. 7. 2022 od cca 17.00, U Přívozu – Velké Žernoseky (nedaleko Lovosic)
Téměř 30 pečlivě vybraných hitů ve více než dvouapůlhodinovém programu napříč alby vč. Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall, A Momentary Lapse Of Reason, Divison Bell, Rattle That Lock nebo Endless River. 

Věříme, že dnešní divák očekává od tribute kapely ne-jen věrný přednes písní svého oblíbeného interpreta, ale že se chce zároveň bavit. Že chce zažít SHOW. Právě uměním udělat z každého koncertu show jsme jedineční. V závislosti na prostoru, charakteru akce a finančních podmínkách umíme nabídnout např. profesionální hi-end ozvučení, zvukaře nebo efektní světelný park vč. laserů, které jsou charakteristické pro živáky Pink Floyd. 

V 8-členné sestavě kapely nechybí sólová a doprovodná kytara, baskytara, posílené klávesové nástroje, bicí, ale také saxofon nebo profesionální dámské vokální duo. 

Vokální stránka bývá i přes relativně dobře nastudované písně slabinou českých tribute kapel. Ne v našem případě. Zakládáme si jak na pěveckých aranžích (celkem 4 zpěvy), tak na perfektní angličtině, jakou nedisponuje žádná Pink Floyd tribute kapela u nás.
 

Provozovatel

U Přívozu, Velké Žernoseky

Velké Žernoseky 412 01
412 01 Velké Žernoseky
Tel.:
+420 603 478 013
Email:
adtomgreg@gmail.com
GPS:
50,539408 14,063773
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 
Kostel sv. Mikuláše ve Velkých Žernosekách

Kostel sv. Mikuláše ve Velkých Žernosekách

Velké Žernoseky, Ústecký kraj
Přívoz Malé Žernoseky – Velké Žernoseky

Přívoz Malé Žernoseky – Velké Žernoseky

Malé Žernoseky, Ústecký kraj
Park inspirace

Park inspirace

Velké Žernoseky, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí