Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Jazzová kavárna – Martina Talpová Trio
Hudební a divadelní akce

Jazzová kavárna – Martina Talpová Trio

Pojďte si užít hudební večer se skvělými muzikanty a nechat se unést na vlnách sametových tónů jazzové hudby a chansonu. Nechť je hudba potravou pro duši. O spokojené fyzično, speciálně vaše chuťové buňky, se postará tým Fresh Cantiny Cordeus s voňavou kávou, jiskrným vínem a kulinářským uměním.
Zpěv Martina Talpová
Narozena v Praze, v letech 1988 – 1991 studovala pop zpěv na Státní konzervatoři v Praze. V té době vystupovala jako sólová zpěvačka několika pražských kapel, z nichž poslední bylo jazzové trio Naj Ponk a krátce (kvůli odjezdu do Jihoafrické republiky) zpívala v divadle Semafor, v souboru Jiřího Suchého. Od roku 1991 žila v Johannesburgu, v JAR, kde pracovala jako sbormistryně afrického sboru, zpívala s rockovou kapelou a vystupovala jako sólová zpěvačka. Ráda spojuje jazz z chansonem a písně, které zpívá, voní swingem.

Piano Martin Krč
Skvělý jazzový pianista, vystudoval piano a skladbu na Jazzové konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze, kde momentálně vyučuje. Spolupracuje např. se Swing band Felixe Slováčka, Gospel Unlimited atd.

Kontrabas Petr Dvorský Fenomenální český jazzový kontrabasista, uznávaný ve světě. Aktuální spolupráce: Miriam Bayle Band, Elena Suchánková and Jocose Jazz, Roman Pokorný Trio, Rostislav Fraš Q, Infinite Quintet atd.
 

Provozovatel

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Na Dlouhém lánu 11
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 251 097 311
Tel.:
+420 251 097 411
Email:
info@cordeus.cz
Email:
vargova@cordeus.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.cordeus.cz
GPS:
50,096502 14,365087
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
Tipy na výlet:
Praha 6 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Poznámka:Rezervace míst na recepci tel. 251 097 311, 411

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Bruslení na zimním stadionu Hvězda

ZS Hvězda disponuje ledovou plochou o rozměrech 60x30 m. Každý víkend se zde konají veřejná bruslení.
Praha 6, Praha

Výstava obrazů Františka Hodonského na Bořislavce

Jak lze na plátno zachytit "tichou řeč krajiny", ukazuje výstava předního českého malíře a grafika Františka Hodonského v pražském Bořislavka Centru. Jeho díla zachycují převážně tematiku lužních lesů jižní Moravy. Výstava s názvem Tichá řeč krajiny potrvá do 19. března a je volně přístupná.
Praha 6, Praha

Veřejné bruslení na Bořislavce

Od 14. ledna do 28. února otevřeme na venkovní Piazzettě u Bořislavky venkovní kluziště s opravdovým ledem!
Praha 6, Praha

29. břevnovský masopustní průvod 2023

Břevnovský masopustní průvod projde Břevnovem v úterý 21. února 2023.
Praha 6, Praha

Aktivity v okolí

Cordeus – Centrum trvalého zdraví

Unikátní Centrum trvalého zdraví Cordeus v Praze 6 se zabývá oblastmi a tématy souvisejícími s udržením trvalého zdraví člověka. Nabízí služby z oblasti celostní péče, reflexoterapie, fyzioterapie, balneoterapie, detoxikace, programů pro těhotné, maminky s miminky, ale i pohybové aktivity.
Praha 6, Praha

Aikido pro každého

Vyzkoušíte si, jak neutralizovat útočníka s minimem vlastní síly, zlepšíte si kondici i koncentraci. Najdete pozitivní přístup k řešení konfliktů, což vám dodá sebedůvěru, naučíte se nové věci a poznáte nové přátele.
Praha 6, Praha

Sousoší Na Horu na pražské Bořislavce

Sousoší česko-argentinského výtvarníka Federica Díaze, které stojí na pražské Bořislavce, je inspirováno historií i přírodou. Bylo vytvořeno pomocí moderní technologie robotické fabrikace a upraveného betonu UPHC.
Praha 6, Praha

Výuka irského tance v Praze

Udělejte si radost a naučte se novou dovednost. Irské tance jsou velmi oblíbenou aktivitou po celém světě, nabízí vyžití pro každý věk i úroveň.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Hormeda na Břevnově

Hotel Hormeda *** je stylový rodinný hotel, který se nachází v klidné rezidenční lokalitě Prahy 6 – Břevnov, pouze 3 km od historického centra metropole. Součástí hotelu je skvělá restaurace, kde vaří pravé brynzové halušky, strapačky se zelím a další speciality.
Praha 6, Praha

Hotel a restaurace Hormeda na Břevnově – ochutnejte vyhlášené halušky

Restaurace s dlouholetou tradicí je doporučována nejen pro svou kuchyni ale i pro příznivé ceny. Ke zdejším specialitám patří halušky na mnoho způsobů. Kuchaři je připravují tradičním způsobem z brambor a mouky od roku 1995. Říká se o nich, že jsou nejlepší v ČR – přijďte se přesvědčit.
Praha 6, Praha

Restaurace Vila Kajetánka

Ve Vile Kajetánce, nádherné zahradní restauraci, situované uprostřed romantického parku s rybníčkem, si vyberete ze specialit nejen italské, ale i německé a rakouské kuchyně připravených zkušeným týmem kuchařů.
Praha 6, Praha

Gastronomie hotelu Pension JaS

Přijďte posedět do stylově zařízené restaurace poskytující 44 míst v příjemném prostředí interiéru a přes dalších 40 míst na letní terase v hotelu "Penzion JaS" v městské čtvrti Prahy 6 – Suchdole.
Praha 6, Praha