Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Jarmark v Čokoládovně Troubelice
Gastronomické akce

Jarmark v Čokoládovně Troubelice

Další, v pořadí již šestý, jarmark v Čokoládovně Troubelice se blíží! Přijďte nasát podzimní atmosféru na náš „čokoládový“ statek. Opět jsme pro vás vybrali to nejlepší z našeho kraje. Nebudou chybět prodejní stánky s regionálními dobrotami, přírodní kosmetikou a dalšími zajímavými výrobky.
Pro děti bude připraven dětský koutek a tvořivé dílničky, které zajistí Pradědovo dětské muzeum Bludov.

Zajištěno je i bohaté občerstvení. Tentokrát pro vás bude vařit tým čokoládovny Troubelice.

A na co všechno se můžete těšit?
Ochutnávky čokolád a sušeného ovoce na stánku čokoládovny Troubelice.

Dále budete mít možnost zakoupit kvalitní mléčné výrobky přímo z farmy, domácí pečivo a kvasový chléb, ručně vyráběná oříšková másla, med a medovinu přímo od včelaře, přírodní kosmetiku ze srdce Moravy, tvarůžkové slané moučníky, pivo z minipivovaru, sypané čaje, keramiku a originální dárkové předměty.

Samozřejmě nebudou chybět ani kvalitní čokolády a další skvělé výrobky z Čokoládovny Troubelice.

Přijeďte si užít sobotní den v příjemném prostředí našeho „čokoládového“ statku a ochutnat naše již "tradiční" bezlepkové palačinky, skvělé marokánky a naše menu, které bude zveřejněno pár dní před akcí.

Jarmark se koná za každého počasí.

Parkování v místě zajištěno.

Provozovatel

Čokoládovna Troubelice

Troubelice 10
783 83 Troubelice
Tel.:
+420 733 368 257
Email:
obchod@cokoladovn...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.cokoladovnatr...
GPS:
49,818770 17,076486
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Novoroční výstup na Bradlo

Vydejte se na novoroční výlet na vrchol Bradlo (600 m n.m.), nejvyšší bod Úsovské vrchoviny. Klub českých turistů TJ Uničov připravil 36. ročník novoročního výstupu. Start je libovolný z Nové Hradečné nebo z Libiny.
Nová Hradečná, Olomoucký kraj

Za zimních večerů v chalupách

V zimních měsících na návštěvníky mohelnického muzea čeká interaktivní výstava ze sbírek Vlastivědného muzea v Šumperku, která pojednává o domácí výrobě na venkově v minulosti.
Mohelnice, Olomoucký kraj

Vánoční Sovinec

Netradiční vánoční prohlídky hradu s vůní svařeného vína, čaje a kávy. Vánoce na Sovinci proběhnou od 26. do 30. prosince. Připraveny jsou netradiční prohlídky hradu s vůní svařeného vína a kávy. Zajímavosti z historie hradu, o vánočních, silvestrovských a novoročních zvycích.
Jiříkov, Moravskoslezský kraj

Loštický betlém řezbáře Jaroslava Beneše

Stejně jako loni i letos bude pro veřejnost k vidění tvz. Loštický betlém řezbáře Jaroslava Beneše. K vidění je v ateliéru Jaroslava Beneše.
Loštice, Olomoucký kraj

Penzion a restaurace Pod Hůrkou

Uprostřed velké zahrady pod stínem rozložitých stromů, jsme pro vás citlivě, ve stylu prvorepublikové venkovské elegance, zrekonstruovali starou vesnickou usedlost z roku 1897 do podoby dnešního penzionu Pod Hůrkou.
Nová Hradečná, Olomoucký kraj

Venkovské minimuzeum Klopina

Muzejní expozice Venkovské minimuzeum se nachází v budově bývalé základní školy v obci Klopina. Konají se zde výstavy a nejrůznější kulturní akce.
Klopina, Olomoucký kraj

Vrch Bradlo – Moravský Blaník u Úsova

Nejvyšší bod Úsovské pahorkatiny (600 m n. m.), zván též Moravský Blaník, podle pověsti o spících rytířích, se nachází u Úsova nedaleko Mohelnice, 30 kilometrů severovýchodním směrem od Olomouce.
Nová Hradečná, Olomoucký kraj

Zámek Úsov: lovecko-lesnické muzeum

Zámek Úsov, původně gotický hrad, patří k nejstarším hradům na Moravě z první poloviny 13. století. V zámeckých interiérech dnes sídlí lovecko-lesnické muzeum, které je ojedinělým muzeem tohoto typu ve střední Evropě, prezentující lichtenštejnské lovecké a přírodní sbírky.
Úsov, Olomoucký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Čokoládovna Troubelice

Rodinná výrobna pravé čokolády na Hané – Čokoládovna Troubelice se nachází v Troubelicích na Moravě v areálu bývalého statku. Z bývalé hospodářské budovy je dnes výrobna čokolády, balírna, sklad a prodejna.
Troubelice, Olomoucký kraj

Levandulové bistro Úsov

Jedinečné místo se skvělou atmosférou, které slibuje zajímavý zážitek.
Úsov, Olomoucký kraj

Morava Camp v Mohelnici

V Morava Camp máme dlouholetou tradici a stojí za námi spoustu spokojených zákazníků. Každý rok se snažíme o moderní posun, a proto se vždy máte na co těšit.Najdete u nás pohodlí ať už v chatkách, turistických ubytovnách, v hotelových pokojích, ale i vyžití v podobě stanování.
Mohelnice, Olomoucký kraj

Tvarůžková cukrárna v Lošticích

Už jste ochutnali tvarůžkovou kremroli? A co Loštický koláček s povidly? Tvarůžková cukrárna nabízí netradiční zpracování Olomouckých tvarůžků, které nadchne nejen milovníky tohoto aromatického sýru. Toto jedinečné místo nesmíte v Lošticích vynechat.
Loštice, Olomoucký kraj