Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Intenzivní víkendový jazykový seminář s vlastním výběrem jazyka
2
Společenské akce

Intenzivní víkendový jazykový seminář s vlastním výběrem jazyka

Intenzivní víkendový jazykový seminář s vlastním výběrem jazyka (angličtina, němčina, ruština, španělština, čeština pro cizince), pokročilosti, zaměření a termínu!

Jazykové semináře jsou vhodné pro každého, kdo si potřebuje daný jazyk oprášit, prohloubit znalost, rozmluvit se a nebo si znalost nového jazyka osvojit. Semináře jsou se zaměřením na konverzaci a porozumění mluvenému slovu. Jedná se o alternativní a velmi intenzivní způsob výuky s cílem, jak do jazyka lépe proniknout, pochopit ho a být schopen ve studiu dále pokračovat i sám!

Jen takto bude člověk schopen si znalost udržet a nezačínat stále od začátku.

Jakým způsobem se vyučuje?

Naše semináře probíhají za pomocí alternativních prvků, konverzační metody a intenzivity kurzů (14 výukových lekcí po 60 minutách za víkend). Dále aktivně využíváme vizualizaci, činnosti pravé mozkové hemisféry pro ukládání naučené látky do aktivní paměti, mozkovou činnost v hladinách alfa pro efektivnější studium, využití colorterapie (terapie barvou a symbolem) atd..

Provozovatel

Bc. Věra Lochmanová

Řepov 131, Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
293 01 Řepov
Tel.:
+420 728 111 117
Email:
veralochmanova@em...
WWW:
www.barevne.webno...
GPS:
50,405933 14,957410
 
 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Adventní putování za Mikulášem

Mikuláš v muzeu.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Štefan Margita

Koncerty.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Malá dohoda

Výstava.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Enoch Arden – melodram

Předvánoční výlet do kouzelného světa melodramu s tóny krásné hudby. Přijďte s námi prožít večer, který je premiérou a derniérou zároveň.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Městský bazén Mladá Boleslav Štěpánka

Městský bazén s restaurací, wellness zónou, tobogány a jinými atrakcemi se nachází v příjemném prostředí parku Štěpánka v Mladé Boleslavi.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Obec Holé Vrchy – centrum cyklistiky na Mladoboleslavsku

Malebná středočeská vesnička je částí obce Dobrovice u Mladé Boleslavi. Jde sice o malou vesničku, která ovšem stále žije. Ctí se tu lidové tradice jako je velikonoční řehtání, pálení čarodějnic či masopustní průvody. Velkou tradici zde má i cyklistika.
Dobrovice, Středočeský kraj

Galerie soch pod širým nebem v Mladé Boleslavi

Galerii soch můžete navštívit v zahradě Kliniky Dr. Pírka v Mladé Boleslavi. Cílem galerie je dostat do podvědomí českých lidí sochařské umění nejenom to české, ale i to celosvětové. V současné době je zde 19 soch z různých koutů světa, včetně pěti soch, které pocházejí z Čech.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Bruslení i hokej v extraligovém zimním stadionu v Mladé Boleslavi

Zimní stadion v Mladé Boleslavi nabízí ideální podmínky pro bruslení, lední hokej, krasobruslení, inline hokej i fotbal. Disponuje také sportovním zázemím pro teambuilding.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Štěpánka v Mladé Boleslavi

Nově otevřená moderní restaurace v netradičních prostorech. Nachází se ve 3. patře nové budovy Kliniky Dr. Pírka, přináší nádherný výhled na lesopark Štěpánka a potok Klenice.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Penzion Viva Residence

Viva Residence nabízí pobyt v krásném a klidném prostředí na okraji parku Štěpánka. Moderní interiéry, prvky z pohledového betonu, fasády z patinovaného modřínového dřeva, to je design, který vás bude provázet po dobu vašeho pobytu a který vznikl právě z inspirace okolní krajinou.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace Krušovická šalanda

Boleslavská Šalanda se nachází v samotném centru města na třídě Václava Klementa. Znalcům a milovníkům pěnivého moku nabízí skvěle ošetřená a s láskou čepovaná piva.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace U Bičíků

Restaurace U Bičíků se nachází v Mladé Boleslavi v historickém prvorepublikovém domě u Bičíků z roku 1927.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj