!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Lví stopa – cyklistická oslava české státnosti
Letní sporty

Lví stopa – cyklistická oslava české státnosti

Na mapě republiky je z cyklistických tras vytvořen obraz českého dvouocasého lva v délce cca 2 000 km. Zapojte se do této cyklo akce a vytvořme největší obrazec státního symbolu na světě.
Česká republika letos slaví 100 let od svého založení. Netradiční oslavu výročí samostatné republiky připravila ŠKODA AUTO ve spolupráci s dalšími partnery projektu pod názvem – Lví stopa. Domácí automobilka přichystala pro tuto příležitost unikátní akci v podobě vytvoření největšího obrazu státního symbolu ČR na světě, ve tvaru dvouocasého lva. Ten bude zanesen v mapě České republiky, pomocí tras jednotlivých cyklistických stezek o celkové délce přesahující 2 000 km. Na jednotlivé cyklistické trasy se tak mohou vydat cyklisté z řad polo-profesionálové, hobby jezdci i nadšenci všech věkových kategorií, a společně tak vytvořit jeden z největších GPS mapových obrazců na světě.

ŠKODA AUTO pojme oslavu 100 let české státnosti netradičním způsobem. Spojuje národní hrdost se sportovním výkonem a pokusem o vytvoření světového rekordu – největšího obrazu státního symbolu ČR na světě, ve tvaru dvouocasého lva vykresleného v mapě pomocí GPS souřadnic tras jednotlivých cyklistických stezek.
Zobrazit více

Provozovatel

ŠKODA AUTO, a.s.

Tř. Václava Klementa 869
250 01 Mladá Boleslav
Tel.:
+420 603 160 160
Email:
dominika.farska@s...
Email:
milos.vedral@mvma...
WWW:
www.lvistopa.cz
GPS:
50,422282 14,917556
 
 

Časová náročnost

3,5 hodiny