Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Hvězdy pořadu Na Stojáka na zámku ve Slavkově u Brna
Hvězdy pořadu Na Stojáka na zámku ve Slavkově u Brna
Hudební a divadelní akce

Hvězdy pořadu Na Stojáka na zámku ve Slavkově u Brna

Přední čeští stand-up komici Iva Pazderková alias Blbá blondýna, Ruda z Ostravy, Miloš Knor a Richard Nedvěd budou excelovat na nádvoří zámku ve Slavkově u Brna.
Iva Pazderková vystupuje sice pod přezdívkou „Blbá blondýna“, její životopis ale hovoří o opaku. Vystudovala brněnskou JAMU a v současnosti působí v divadle Na Fidlovačce, kde ztvárňuje několik charakterních rolí. Michal Kavalčík, známý jako Ruda z Ostravy vystupuje v nejrůznějších televizních pořadech, moderuje rádiová show a točí nejsledovanější internetová videa. Miloš Knor je zakladatelem uskupení Komici s.r.o., moderoval několik televizních pořadů na TV Barrandov. Dokáže diváky rozesmávat i ve své dvouhodinové OneKnorShow, kde se publikum vždy dožaduje přídavku. Richard Nedvěd je kouzelník, komik a příležitostný herec. Své komediální výstupy zakládá převážně na interakci s divákem a originálně je prošpikovává kouzelnickými triky.

Open air akce proběhne 21. června 2015 na nádvoří zámku od 20.30 hodin. Vstupenky za 350 Kč budou v předprodeji v Informačním centru ve Slavkově u Brna, e-mail:  infocentrum@zamek-slavkov.cz, tel.: 513 034 156; nebo v prodejně Indies, Poštovská 2, Brno.
Akce proběhne za každého počasí.
 

Provozovatel

Zámek Slavkov - Austerlitz

Palackého nám. 1
684 01 Slavkov u Brna
Tel.:
+420 513 034 156
Tel.:
+420 544 221 685
Email:
infocentrum@zamek...
Email:
info@zamek-slavko...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.zamek-slavkov.cz
GPS:
49,154774 16,874491
 
 

Vstupné

Snížená cena: 350 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Od hlíny k hliníku aneb z domácností našich babiček

Poklady nejen z depozitářů. Ve sbírkovém fondu zámku Slavkov-Austerlitz se nachází množství zajímavých předmětů z různých oblastí lidské činnosti.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Vánoční škola vaření s Romanem Paulusem

Přijďte nasát vánoční atmosféru do SPIELBERGU. Naučte se vykouzlit netradiční vánoční menu pod vedením Romana Pauluse.
Archlebov, Jihomoravský kraj

Kluziště Salesiánské centrum v Brně-Líšni

Nabruste brusle, oblečte teplé ponožky a vyrazte s dětmi bruslit do Saleska. Bruslí se zde každý den.
Brno-Líšeň, Jihomoravský kraj

Vůně ženy – Scent of a Woman

Výstava iránské malířky Rihany S. Ghavipanjeh.
Brno-Vinohrady, Jihomoravský kraj

Svatba na zámku ve Slavkově u Brna

Skutečně romantickou svatbu můžete mít v krásném barokním prostředí zámku Slavkov u Brna. Svatební obřady na zámku probíhají pod širým nebem v atraktivním zámeckém parku ve francouzsko-anglickém stylu, na nově zrekonstruovaném zámeckém nádvoří či přímo v interiéru zámku.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Po stopách napoleonských válek na Moravě

Komponovaný zážitkový program, který provede návštěvníka po bojišti jedné z nejvýznamnějších bitev v historii Evropy s ukázkami bojových situací se závěrem na slavkovském zámku.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Zámecký park Slavkov

Zámecký park ve Slavkově tvoří nedílnou součást zámeckého areálu a patří k nejvýznamnějším historickým zahradám na území Moravy. Jeho dnešní podoba je výsledkem proměn, které byly prováděny vždy v návaznosti na to, jak se zámek přizpůsoboval novým stavebním slohům. Rozloha činí 15,5 ha.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Zámek Slavkov – Austerlitz – panské sídlo rodu Kouniců

Slavkovský zámek patří k nejstarším dochovaným panským sídlům na Moravě. K zámku patří i rozsáhlý zámecký park s několika bazény a sochařskou výzdobou Giovanni Giulianiho. Ve spodní části zahrady se nachází veřejné šestijamkové golfové hřiště.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Wings

Restaurace v centru historického města Slavkov u Brna, kterou baví vařit a ráda pracuje s čerstvými a sezonními surovinami.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Hotel Olga ve Slavkově u Brna

Rodinný hotel s vlastní restaurací a soukromým parkovištěm blízko historického centra a zámku. Rautové snídaně (pečivo, sýry, šunka, salám, máslo, marmeláda, jogurt, paštika, müsli, vejce, párky, čaj, káva, džus...).K dispozici společná kuchyňka (lednice, vařič, rychlovarná konvice) www.olgahotel.cz
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Zámecká restaurace Austerlitz

Restaurace nabízí příjemné prostředí, které je sladěno v barokním stylu, stejně jako slavkovský zámek. Naprostým skvostem Černé kuchyně je ručně kovaný gril, na kterém je možné připravit pro vaše mlsné jazýčky téměř cokoliv.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj

Slavkovský pivovar ve Slavkově u Brna

Pivovar ve Slavkově u Brna vyrábí jak spodně kvašená piva plzeňského typu, tak i jiné druhy speciálních piv. Piva jsou vyrobena z kvalitních přírodních surovin, jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná, a tím si zachovávají svou plnou chuť, živé kultury, vitamíny a minerální látky.
Slavkov u Brna, Jihomoravský kraj