Úvod > Kalendář akcí > Healing festival "Just be"
Healing festival "Just be"
">
6.8.
9.8.
+ Přidat foto

Healing festival "Just be"

Kdy 6. srpen 2020 10:00 - 9. srpen 2020 22:00 Festivaly
Healing festival je místem setkání a přijetí, místem vzájemné inspirace, kde se účastníci prostřednictvím workshopů, cvičení, tance a hudby vydají na společnou cestu za poznáním a radostí ze života.
Třetí ročník Healing festivalu s podtitulem „Just Be“, který proběhne ve dnech 6. – 9. srpna v Brně-Bystrci, nabídne jógu, workshopy a přednášky osobního rozvoje, tanec nebo starodávné rituály.

Program festivalu je vhodný pro všechny. Lektoři se budou věnovat ženským i mužským otázkám, radosti z pohybu tancem nebo zklidnění mysli při meditaci. Účastníci se mohou těšit na zajímavé workshopy a přednášky, které jim nabídnou novou perspektivu, nový úhel pohledu. Dozví se, jak udělat první krok k sebenaplnění, jak překonat strachy nebo jak objevit své skryté silné stránky. Praktickými workshopy jim lektoři ukáží, jak na rovnováhu těla a duše a jak naplno rozproudit svou životní energii.

Mezi lektory se objeví například Petr Fridrich, instruktor jógy smíchu, ceremonialistka Lilia Khousnoutdinová nebo terapeutka Vendula Kociánová s partnerem Martinem.

vesmírná hudba
extaticý tanec
vysokovibrační jídlo
transformační workshopy
ceremonie
tradiční rituály

To je Healing festival "Just be" 2020

*synchronicita
*nová přátelství
*láska
 
Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020