!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Loxper - vyprávíme příběhy zajímavých míst a osobností
Zážitky

Loxper - vyprávíme příběhy zajímavých míst a osobností

Napadlo vás, jaké by to bylo potkat se s Karlem IV. na Karlově mostě? Za rohem narazit na Kafku, jak se baví s Einsteinem? Nebo třeba znovu prožít bitvy na Bílé Hoře nebo u Slavkova? Naše aplikace vás zavede na autentická místa, vypráví jejích příběhy a oživuje historické osobnosti a události.
Trasy vás provedou nevšedními místy, doporučí vám zajímavé lokální podniky s dobrým jídlem a pitím a obsahují také herní prvky, které prověří vaše mozky a pobaví vás. Ideální pomocník na výlet s rodinou
či kamarády. Nejsme jen v Praze či v Brně, ale najdete nás na řadě dalších míst v celé ČR. Náš obsah postupně budující ti nejpovolanější - místní lidé, kteří znají svá místa a jejich příběhy. 

Všechno je velmi jednoduché - stáhněte si mobilní aplikace pro Google nebo Apple, vyberete si z nabídky nejbližších tras tu, která vás zajímá a aplikace vás pak povede a řekne vám vše podstatné. Přejeme vám spoustu zábavy.

Tak vyražte na výlet za dobrodružstvím a poznáním.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 17. 3. 2021

Ubytování a restaurace v okolí