Úvod > Kalendář akcí > Glorchestra v Hospitálu Kuks
Vladimír 518
"> Vladimír 518 "> 7krát3 "> Zofie Dares
16.9.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Glorchestra v Hospitálu Kuks

Kdy 16. září 2021 17:00 - 22:00
Jedinečné spojení živého symfonického orchestru a moderních hudebních žánrů, od alternativní elektronické hudby, RnB, popu až po hip hop a taneční hudbu.
Projekt glorchestra se představí od července do září na celkem 6 místech České repulibky a na každém koncertě vystoupí kromě živého symfonického orchestru Unique orchestra zvučná jména české hudební scény, jako jsou Vladimír 518, DJ Wich, 7krát3 nebo Zofie Dares. Originální scénografii každého koncertu vytvořil art director projektu Milan Cais, kterou vytvoří vždy na přirozené kulise historických památek.

Program
17:00 – 19:30
Možnost komentovaných prohlídek
19:30 – 20:30
warm up & DJ
20:30 – 21:30
Koncert glorchestra
21:30 – 22:00
Light show & DJ

Hospitál Kuks, perla českého baroka a bývalý zaopatřovací ústav pro vojenské veterány, se nachází v okrese Trutnov. Byl založen na počátku 18. století hrabětem Františkem Antonínem Šporkem a na jeho vzhledu se podíleli umělci světového formátu, především architekt Giovanni Batista Alliprandi a sochař Matyáš Bernard Braun. Na Kuksu se nachází jedna z nejstarších lékáren s názvem U Granátového jablka. Dominantou celého Kuksu je monumentální kostel Nejsvětější Trojice.

Komentovaná prohlídka zámku je pro návštěvníky glorchestry zdarma v časověm rozmezí 17:00 – 19:30. Doba trvání jedné prohlídky je 20 – 30 minut. Kapacita jedné prohlídky je 30 lidí. Vstupenku na prohlídku bude možné vyzvednout při vstupu do areálu oproti vstupence na akci glorchestra. Celkový počet vstupenek je omezený.

Vstup na akci je povolen pouze pro návštěvníky starší 18 let.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Galerie českého vína Kuks

Galerie českého vína Kuks

Kuks, Krkonoše a Podkrkonoší
Hostinec u Zlatého slunce v barokním Kuksu

Hostinec u Zlatého slunce v barokním Kuksu

Kuks, Krkonoše a Podkrkonoší
Maringotka Pomněnka

Maringotka Pomněnka

Dolany, Královéhradecko
Staročeská restaurace U Zubra

Staročeská restaurace U Zubra

Jaroměř, Královéhradecko