Úvod > Kalendář akcí > Fotografický kurz pro seniory: kompozice pro pokročilé
Společenské akce

Fotografický kurz pro seniory: kompozice pro pokročilé

Kdy 13. říjen 2021 11:00 - 14:00
Kurz je určen pro studenty se zájmem o kompozici ve fotografii. Kurz je zaměřen na získání pokročilejších znalostí teorie fotografické kompozice. Kurz navazuje na kurzy Fotografování 1 – 5, a je určen především studentům, kteří již některý z kurzů absolvovali.
 Jeho obsahem jsou základní, ale především pokročilejší kompoziční zásady a hlavně konzultace nafocených prací. Kurz bude dle epidemiologických probíhat paralelně on-line i off-line. Lekce budou nahrávané a budete na ně moci přijít k nám do galerie nebo sledovat kurzy z pohodlí vašeho obýváku a zapojit se do diskuse přes internet! https://www.czechphoto.org/cpc/vyuka-workshopy/seniorske-programy/

Studenti „za domácí úkol“ fotografují dle jednotlivých zadaných témat a fotografie vyučující následně okomentuje na přednášce (tj. „co je na té které fotce dobré a co se mělo udělat lépe a jinak“). Jeho obsahem jsou i základní, ale především pokročilejší kompoziční zásady. Studenti „za domácí úkol“ fotografují dle jednotlivých zadaných témat Fotografie vyučující následně okomentuje na přednášce (zpětná vazba).

Základní informace
Lektor: Stanislav Horný
Místo: on-line
Termíny kurzu: vždy ve středu od 11.00 cca do 14:00, ŘÍJEN – PROSINEC (13. 10., 27. 10., 10. 11., 1. 12., 10. 12. a 17. 12. 2021)
CENA: senioři(65+), ZTP, ZTP/P /500,- Kč, plná cena/1000,- Kč
Povinná registrace: kontaktní formulář
nebo nám napište na cp@czechphoto.org nebo zavolejte na číslo 608 875 556
KAPACITA KURZU JE OMEZENÁ.
Platba je možná v hotovosti nebo kartou v místě výuky v Galerii CPC (nejpozději před první lekcí) nebo převodem na účet č. 117742593/0300 (do poznámky uvést jméno přihlášeného).
Doc. Ing. Stanislav Horný, CSc. působí na Vysoké škole ekonomické v Praze jako samostatný vědecký pracovník na Katedře Arts managementu (FPH), dále v Centru profesního vzdělávání (FIS) a jako externí učitel na Katedře informačních technologií. Je uznávaným odborníkem v oblastech filmu, fotografie, grafiky či multimedií a jeho publikace tedy pokrývají celou šíři těchto oborů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021