Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Festival vánočních stromů
Festival vánočních stromů
Festivaly

Festival vánočních stromů

Tisíce světel a úsměvů na největší vánoční akci v Mladé Boleslavi. Přijďte se podívat na tematicky ozdobené stromečky boleslavských škol, firem i jednotlivců, kteří svou kreativitou a dobrou vůlí přispějí boleslavskému Nadačnímu fondu Šance pro děti
Nadační fond Šance pro děti Vás srdečně zve na Festival vánočních stromů. Pro návštěvníky bude připravená nádherná podíváná v podobě desítek tematicky ozdobených vánočních stromků (preclíkový, autíčkový, pivní, uzenářský, český tradiční.....). O nádhernou podívanou se také postarají čeští výrobci vánočních ozdob, kteří představí na Festivalu svou nejhezčí produkci. Součástí akce budou dílničky, kde si budou moci děti ozdobit perníčky či vyrobit vánoční ozdoby z korálků. Také pro ně bude připravené malé překvapení v podobě pohádkové soutěže, kde skutečně ti nepozornější od náš dostanou krásné dárky.

Nechcete se jen dívat? Chcete propagovat svou firmu? Chcete podpořit NF Šance pro děti? Chcete se stát součástí Festivalu vánočních stromků? Kupte si od NF stromek, přijďte mezi nás a zdobme společně. Zařaďte svůj stromeček do soutěže o nejhezčí strom a vyhrajte hlavní cenu Festivalu.

Po skončení akce poputuje stromeček ke svým majitelům.

Harmonogram akce:
Pá 2.12.                            9. – 12. hodin vyhrazeno pro MŠ a ZŠ
Pá 2.12.                           16.-19. hodin (16. hodin slavnostně zahájení, za doprovodu pěveckého sboru Paprsek budou všechny stromky rozsvíceny)
So 3.12.                            9. -19. hodin (16. hodin vystoupí pěvecký sbor Dalovice)
Ne 4.12.                            9. – 19.hodin (16. hodin vystoupí pěvecký sbor Ptáčata, vyhlášení dětské soutěže, vyhlášení nejhezčího stromku Festivalu)
 

Fidlík a Violenka – Muzíček

Vzdělávací centrum Na Karmeli zve 18.12.2022 od 15:30 hodin na představení TV pro děti: Fidlík a Violenka – Muzíček.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Enoch Arden – melodram

Předvánoční výlet do kouzelného světa melodramu s tóny krásné hudby. Přijďte s námi prožít večer, který je premiérou a derniérou zároveň.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Večerní vánoční trhy v Mladé Boleslavi

V parku na Výstavišti startují již páté Večerní vánoční trhy, které budou probíhat každý den od 16 do 20 hodin až do 31. prosince.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Štefan Margita

Koncerty.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Ekocentrum Zahrada s unikátní expozicí Vodní svět v Mladé Boleslavi

Ekocentrum Zahrada v Mladé Boleslavi je oázou botaniků a zoologů uprostřed průmyslového města. Dětským oblíbencem je kobylka šetlendského poníka, dalšími zvířaty, které zde můžete vidět jsou krkavci, želvy, morčata, králíci, hadi, plazi, veverky, koza, velké množství ptactva a dravců.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Muzeum historie českých speciálních sil Výsadkáři 8280 v Mladé Boleslavi

Na Komenského náměstí najdete nové muzeum v bývalém krytu civilní obrany. Muzeum je věnované 601. skupině speciálních sil generála Moravce z Prostějova a jednotkám s ní spjatých.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Vzdělávací centrum Na Karmeli v Mladé Boleslavi

Vzdělávací centrum Na Karmeli propojuje historickou a moderní architekturu. Jedná se o reprezentativní prostor jenž lze využít k pořádání vzdělávacích a společenských akcí.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Kostel sv. Bonaventury v Mladé Boleslavi

Kostel se nachází v nejstarší mladoboleslavské části Karmeli. Nyní je kostel odsvěcený a slouží k pořádání výstav, svateb, koncertů a jiných společenských akcí.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Café Svět v Mladé Boleslavi

Kavárna na Komenského náměstí v centru Mladé Boleslavi. Pořádají se zde výstavy, koncerty a další kulturní akce.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Hotel La Romantica

Luxusní Boutique hotel na pomezí Českého ráje s osobitou architekturou a jedinečnou atmosférou. Na své si zde přijdou nejen páry na romantické dovolené, ale i ti, kteří do Mladé Boleslavi přijeli za prací.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Kavárna V břiše velryby – na kávu i na film

Navštivte kavárnu, kde se budete chtít scházet se svými blízkými a vychutnat si kávu z vlastní pražírny, pivo z minipivovaru Slepý krtek a k tomu domácí čerstvé sladkosti či zapečené bagety.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Restaurace Krušovická šalanda

Boleslavská Šalanda se nachází v samotném centru města na třídě Václava Klementa. Znalcům a milovníkům pěnivého moku nabízí skvěle ošetřená a s láskou čepovaná piva.
Mladá Boleslav, Středočeský kraj