!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Farmářské trhy na Pankráci
Farmářské trhy na Pankráci
"> "> "> ">
13.5.
15.12.
+ Přidat foto
Lidová řemesla a trhy

Farmářské trhy na Pankráci

Kdy 13. květen 2020 8:0015. prosinec 2020 18:00
Sezónní, lokální i bio najdete na Arkádách u svých oblíbených farmářů. Tradiční Farmářské trhy před OC Arkády Pankrác začínají každou středu od května.
Sortiment potravin se neustále rozšiřuje a obměňuje, především s ohledem na roční období. Vždy tu však najdete čerstvou zeleninu a ovoce, ručně pletené housky, chleba z pravého kvásku a pocukrované koláče, nejrůznější sýry, domácí uzeniny,čerstvé ryby a drůběž, koření, čerstvé těstoviny, mošty i vína z Moravy a celou řadu delikates od lokálních výrobců, a to i v biokvalitě. Zastoupeny jsou zde také speciality z celého světa.

Kolem padesáti ověřených farmářů se svými nejrůznějšími specialitami na vás čeká před branami OC Arkády Pankrác. Ideální místo, kde se cestou do práce zastavit pro čerstvou svačinu nebo kam cestou domů zaskočit pro nákup kvalitních potravin pro celou rodinu.

Dostanete se k nám metrem C na stanici Pankrác nebo autobusovými linkami 188 a 193, které staví na stanici Pankrác v ulici Hvězdova. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 6. 5. 2020