!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vstup do expozice Salvador Dalí - Enigma se slevou
Výstavy

Vstup do expozice Salvador Dalí - Enigma se slevou

Kdy 10. červen 2021 – 20. červen 2021 18:00
Výstava představuje návštěvníkům díla pocházející z jedné z největších soukromých sbírek. Můžete se podívat například na: Tanec času, Svatý Jiří, Vesmírný Slon, sbírku Daum Crystal, zlaté sošky zdobené diamanty, sochy ze stříbra, známá grafická díla a obraz L'Oeil Fleuri (1944).
Expozice Salvador Dalí - Enigma  s 20% slevou! Přesvědčte se a přijďte se podívat do naší expozice, která zahrnuje 15 soch nevyčíslitelné hodnoty ze soukromé sbírky pana Beniamino Leviho. Mezi nejzajímavější exponáty patří bezesporu socha Space Elephant (Kosmický slon), Space Venus (Vesmírná Venuše) a Snail and the Angel (Hlemýžď a Anděl).

Kromě soch si můžete prohlédnout padesát grafik, včetně jednoho z nejznámějších děl – L’oeil Fleuri. Ke zhlédnutí je i speciální kolekce skleněných soch či sošky a šperky ve stylu Salvadora Dalího, které jsou vyhotoveny ze zlata a diamantů. Vybrané exponáty je možné si na místě i zakoupit. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 6. 2021