Úvod > Kalendář akcí > Design Iitala v galerii Stella Polaris v obci Žihobce u Sušice

Design Iitala v galerii Stella Polaris v obci Žihobce u Sušice

Kdy 4. červenec 2020 17:00 - 18:00 Výstavy
Dovolujeme si vás informovat o zahájení výstavy ve finském kulturním centru, Stella Polaris, v obci Žihobce nedaleko města Sušice. Letos se v této malebné jihočeské vesničce představí světoznámá značka Iitala, která bude v galerii prezentovat své designové výrobky. Vernisáž se uskuteční dne 4.7.2020
Dovolujeme si vás informovat o zahájení výstavy ve finském kulturním centru, Stella Polaris, v obci Žihobce nedaleko města Sušice. Letos se v této malebné jihočeské vesničce představí světoznámá značka Iitala, která bude v galerii prezentovat své designové výrobky. Vernisáž se uskuteční dne 4.7.2020 od 17:00 a bude zahájena paní ing. arch. Evou Beránkovou z design centre arki (https://www.arki.cz/), která vystavované výrobky galerii zapůjčila.

Výstava ve finském kulturním centru, Stella Polaris, potrvá do 4.6.2021. Kulturní léto v Žihobcích každoročně organizují manželé Froulíkovi ve spolupráci s vedením obce Žihobce a podpory Finského velvyslanectví v Praze. Zahájení výstavy v galerii Stella Polaris je doprovázena otevřením výstavy Tváří v tvář v nedaleké galerii Netopýr.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí