Úvod > Co chcete dělat? > Sport Hotel Pekárna Sušice
Ubytování

Sport Hotel Pekárna Sušice

Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v královském městě Sušice – to vše je Sport Hotel Pekárna. Hotel obohatil město Sušici o nové možnosti dobrého ubytování, kvalitního stravování i o různé zábavné a sportovní činnosti.
Hotel nabízí ubytování v příjemně zařízených dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a zapůjčení dětské postýlky, a to celoročně, jak pro soukromou, tak firemní klientelu. Celková kapacita hotelu je 49 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, WiFi připojením na internet. Domácím mazlíčkům je vstup povolen. Parkoviště je v uzavřeném hotelovém areálu.
 
Do příjemně zařízené restaurace můžete přijít na oběd s přáteli nebo obchodními partnery, nebo na romantickou večeři ve dvou. Najdete zde pestrou nabídku jídel, salátů a studených mís. K dobré náladě si můžete dát skleničku z našeho výběru českých vín nebo skleničku dobrého piva. V restauraci máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním svateb, oslav či rautů. Restaurace má stavebně oddělené kuřácké a nekuřácké místnosti.

V přízemí hotelu se nachází nekuřácká jídelna, ve které se podávají snídaně. Lze jí také využít na firemní oslavy, narozeninové párty, promoce, rauty, koktejly, školení apod.

Přímo v budově hotelu se nachází squashová hala a dvě bowlingové dráhy.
Zobrazit více

Provozovatel

SPORT HOTEL Pekárna

T.G. Masaryka 129
342 01 Sušice
Tel.:
+420 376 526 869
Tel.:
+420 603 241 750
Email:
sporthotelpekarna...
WWW:
www.hotelpekarna.cz
GPS:
49,235454 13,522561
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Sušice
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Gabreta Sušice

Hotel Gabreta Sušice

Sušice, Plzeňský kraj
Pivovar U Švelchů v Sušici

Pivovar U Švelchů v Sušici

Sušice, Plzeňský kraj
Apartmány Bašta & Wellness

Apartmány Bašta & Wellness

Sušice, Plzeňský kraj
Pension u sovy

Pension u sovy

Sušice, Plzeňský kraj