!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Pískoviště 2020 v Písku - zrušeno
cipiskoviste
"> cipiskoviste "> cipiskoviste "> cipiskoviste "> "> cipiskoviste "> cipiskoviste "> ">
22.5.
24.5.
+ Přidat foto

Pískoviště 2020 v Písku - zrušeno

Kdy 22. květen 2020 9:00 - 24. květen 2020 16:00 Festivaly
Oblíbená víkendová akce 22. - 24.5.2020 nabízí pestrý program především pro děti a jejich doprovod. Písek se při ní přemění ve velké hřiště s tvůrčími aktivitami, představeními, zábavným programem, hudebními a tanečními vystoupeními a v neposlední řadě také různými soutěžemi.

Pískoviště 2020 dá prostor a svobodu tvořit umělcům z různých koutů světa, z Písku a z okolí, lidem a zájmovým skupinám které mají chuť tvořit a stát se součástí festivalu v ulicích Písku, udělat si svůj festival a užít si ho. Sochy z písku, závody dračích lodí, site specific projekt v okolí Domu U Koulí, divadelní představení na hrdinská témata, řeka jako tok inspirace a příběhů a mnoho dalšího.

Na okrajích Písku pak děti mohou absolvovat Pochod pohádkovým lesem či se podívat na soutěž lodních modelářů. Přijďte si do Písku užít 3 dny zábavy pro celou rodinu!

Celý popis
Naposledy změněno: 2. 4. 2020