Úvod > Co chcete dělat? > Interaktivní herní prostor pro nejmenší plný fantazie a barev
Zážitky

Interaktivní herní prostor pro nejmenší plný fantazie a barev

Ve Sladovně myslíme i na naše nejmenší. Přijďte i s nejmenšími návštěvníky do písecké Sladovny! Fantastický herní prostor s názvem Pilařiště je navržen pro nejmenší děti od 0 do 6 let. Celá herna i název jsou inspirovány tvorbou píseckého rodáka Radka Pilaře – autora předlohy Večerníčka a Rumcajse.
Nejlepší způsob, jak rozvoj schopnosti dětí učit se podpořit, je skrze hru, a proto pro ně vytvořila fantastický herní prostor – Pilařiště. Expozice nabízí aktivity a zážitky všech typů her. Našim cílem bylo vytvořit zábavný, pohodlný a krásný prostor, kde si děti vyhrají do sytosti, a ti, co o ně pečují, si mohou také hrát, odpočívat a najít inspiraci, jak nejlépe podpořit rozvoj svých maličkých.

Co tu najdete? Žádný text. Žádná slova. Zato mnoho barev a obrazů. Krásné prostředí pro hru, objevování, zkoumání světa pro děti do 6ti let. Pilařiště není o stereotypu, zákazech ani nařizování. Je to svět tvořivý a lákavý, který poradí dětem, jak nakládat s nově objeveným. Všemi smysly tu poznávají samy sebe a okolní svět, rozvíjejí pohybové i poznávací schopnosti, tvořivost a fantazii.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021
9.7.
31.7.
Animárium

Animárium

Písek, Jižní Čechy
1.7.
30.8.
Voda mne napadá

Voda mne napadá

Písek, Jižní Čechy
29.8.
Pískoviště 2021 v Písku

Pískoviště 2021 v Písku

Písek, Jižní Čechy
21.5.
30.11.
Sochy z písku v Písku 2021

Sochy z písku v Písku 2021

Písek, Jižní Čechy