!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Chanda Rule and Sweet Emma Band
Chanda Rule and Sweet Emma Band
">
22.2.
23.2.
+ Přidat foto

Chanda Rule and Sweet Emma Band

Kdy 22. únor 2020 22:00 - 23. únor 2020 1:00 Hudební a divadelní akce
S gospelovými kořeny, srdcem plným lásky a hlasem protknutým jazzem si zpěvačka Chanda Rule brouká melodie a hraje se slovy již od útlého dětství. Svými koncerty okouzluje posluchače po celém světě v několika projektech, které jsou jí plně vlastní.
Ať už jde o projekt Sapphire Dreams s legendárním pianistou Kirkem Lightseym, Tribute to Nina Simon se saxofonistou Donnym McCaslinem nebo o několik folklórních souborů. S kapelou Sweet Emma Band se vrací ke kořenům afro-americké hudby, k work-songům, gospelům, spirituálům a tradičním africkým písním, které jsou upraveny jak textově tak hudebně do modernější formy. Mezinárodní seskupení se skládá ze špičkových muzikantů. Na varhany hraje Jan Kořínek, na trombon rakouský muzikant a producent Paul Zauner a na saxofon Velšan Osian Roberts.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 1. 2020