!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Česká stavebnice Seva v Městském muzeu ve Strážnici
Žně
"> Žně
31.5.
30.9.
+ Přidat foto
Výstavy

Česká stavebnice Seva v Městském muzeu ve Strážnici

Kdy 31. květen 2020 8:0030. září 2020 17:00
Městské muzeum ve Strážnici nabízí v letních měsících 2020 možnost navštívit komorní expozičně - herní výstavu světově unikátních modelů ateliérové vlastní tvorby a výběru edičních továrních stavebnic z české stavebnice Seva.
V městském muzeu ve Strážnici můžete již od neděle 31. května 2020 zavítat na komorní, ale i přesto tématicky rozmanitou výstavu z české stavebnice Seva. Expozice nabídne modely edičních továrních setů ze soukromé sbírky, ale také ultimátní vlastní tvorbu českého stavitele a trojnásobného rekordmana Petra Šimra, který poskládal speciální model Jana Amose Komenského, jenž ve Strážnici studoval. Tahákem může také být pohyblivý model "Zně", nebo horká letošní ediční novinka "Seva Zvířata - Poslové dobrých zpráv", kterou autor výstavy také navrhl a designoval. K zakoupení je i s dalšími stavebnicemi a servisními balíčky na pokladně muzea. Po rozvolnění vládních optření bude návštěvníkům k dispozici dětská herna s dílky stavebnice Seva.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pizzerie Na rynku Strážnice

Pizzerie Na rynku Strážnice

Strážnice, Jižní Morava
Restaurace pod Věží Strážnice

Restaurace pod Věží Strážnice

Strážnice, Jižní Morava
Hotel Strážnice

Hotel Strážnice

Strážnice, Jižní Morava