Úvod > Co chcete dělat? > Kapka přírody – ovocné a bylinné sirupy ze Vnorov
Gurmánská turistika

Kapka přírody – ovocné a bylinné sirupy ze Vnorov

Paní Monika Makovičková ze Vnorov vyrábí vynikající sirupy a pečený čaj. Je nositelkou certifikátu Tradiční výrobek Slovácka® a ráda vám nabídne své okurkový, zázvorový, citrónový nebo sirup z červené řepy, ale i pečený čaj z citrusových plodů a zázvoru nebo výborný jahodový džem.
Paní Monika Makovičková ze Vnorov získala certifikát nejen pro své sirupy (okurkový, zázvorový, citrónový nebo z červené řepy), ale i pro svůj pečený čaj z citrusových plodů a zázvoru a také pro výborný jahodový džem.

Podle svých slov si již paní Monika nepamatuje, kde poprvé ochutnala domácí bezový sirup. Okamžitě si však tu chuť zamilovala a začala zkoušet, jak ho vyrobit sama doma. Pár let trvalo, než svůj bezový sirup dovedla k dokonalosti. Následně začala zkoušet i jiné bylinky a ovoce. Nejdříve své sirupy, stylově zabalené a nadepsané, dávala jako dárky svým přátelům. Sirupy se líbily a chutnaly, a tak podnikavou mladou dámu napadlo posunout svou výrobu dál.

Sirupy vyrábí z čerstvých bylinek, ovocné sirupy ze 100% ovocné šťávy, kterou míchá s bylinkami. Nepřidává žádná chemická barviva ani umělá sladidla. Postupem času svůj sortiment rozšířila ještě o pečené čaje a jahodový džem s vysokým ovocným podílem až 75 %. Největší odměnou za poctivou práci je pak to, když slyší, že lidem chutná.

Provozovatel

Kapka přírody

Májová 336
696 61 Vnorovy
Tel.:
+420 776 777 234
Email:
kapkaprirody@emai...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.kapkaprirody.eu/
WWW:
https://www.tradi...
GPS:
48,926561 17,348527
 
 

Časová náročnost

0,5 hodiny