Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Na Kamenčí Strážnice
Ubytování

Penzion Na Kamenčí Strážnice

Nově vybudovaný Penzion Na Kamenčí se nachází v klidné části města Strážnice v rozlehlé zahradě, nedaleko centra města. Celkem poskytuje ubytování pro 12 osob. Penzion je vhodný především pro menší skupiny cyklistů, rybáře či rodiny s dětmi.
První pokoj penzionu je určen pro 2 – 4 osoby. Je umístěn v přízemí a má samostatný vchod. Jeho součástí je vybavený kuchyňský kout, koupelna s vanou, umyvadlem a WC. V pokoji je možné připojení na internet. Další dva pokoje, rovněž pro 2 – 4 osoby, jsou v prvním podlaží. Vchod je samostatný se schodištěm. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Kuchyňka je pro oba pokoje společná.

Velký pozemek poskytuje možnost pro bezpečné parkování, grilování, sport a jiné aktivity. Součástí zahrady je i oplocený výběh pro několik ovcí.

Ze zahrady vede východ přímo na cyklostezku podél Baťova kanálu. Přístaviště s půjčovnou člunů a lodí je od objektu vzdáleno asi 500 m. Baťův kanál je rovněž vyhledáván rybáři. Pro chvíle posezení je možné využít po dohodě s majitelem společenskou místnost s WC přímo v sousedství apartmánu.

Provozovatel

Penzion Na Kamenčí

Na Kamenčí 1701
696 62 Strážnice
Tel.:
+420 737 873 512
Email:
info@ubytovani-st...
WWW:
www.ubytovani-str...
GPS:
48,899253 17,306029
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace pod Věží Strážnice

Restaurace pod Věží Strážnice

Strážnice, Jihomoravský kraj
Pizzerie Na rynku Strážnice

Pizzerie Na rynku Strážnice

Strážnice, Jihomoravský kraj
Hotel Strážnice

Hotel Strážnice

Strážnice, Jihomoravský kraj