Úvod > Kalendář akcí > Čarodějnice na Vltavě 2022
Akce pro děti

Čarodějnice na Vltavě 2022

Rodinná zábavná akce v areálu Vltavanů 229 motivovaná čarodějnickou tradicí.

Rodinná zábavná akce motivovaná čarodějnickou tradicí.

30.04.2022 (14:00-18:00)
Areál Vltavanů 229 nabídne kromě svých dětských hřišť, tobogánů, lanového komplexu a dalších atrakcí navíc soutěžní, tvořivé a sportovní stanoviště s hravými úkoly lektorů DDM Hobby centrum 4.

Občerstvení poskytne svou nabídkou místní kavárna Korkorán (v areálu budou navíc připravena volná ohniště s možností zakoupení/opečení uzenin).

PODIOVÝ PROGRAM:
14:30 Pohádka Čertova babička – Divadlo Podkroví (DDM P5)
16:00 Pohádka Čertova babička – Divadlo Podkroví (DDM P5).
17:00 Kouzelná show iluzionisty Pavla Dolejšky.
Na hravých stanovištích, která pro Vás připravují lektoři DDM Hobby centrum 4 se můžete těšit třeba na kreativní dílny s výrobou kouzelných amuletů, magických škapulířů, prstových loutek a také loutek z vlny, malí neposedové vedle výbavy úžasných lezeckých věží s tobogány a lanových překážek areálu ocení oblíbené strašidlácké pohybové aktivity.

Gurmány snad potěší stanoviště proměn jako "kouzlem vypukaný" čerstvý a slaný popcorn, cukrově vatové "nó-óbl paruky" na špejli a také přítomná ohniště s možností zakoupení/opečení uzenin.

Voňavá káva a další široká nabídka kavárny Korkorán je taková příjemná tečka za budoucím čarodějným příběhem v areálu Vltavanů 229 pro všechny děti i rodiče.