Úvod > Kalendář akcí > Noční koloběžkování v Praze
Noční koloběžkování v Praze
">
25.4.
26.4.
+ Přidat foto

Noční koloběžkování v Praze

Kdy 25. duben 2020 18:00 - 26. duben 2020 2:00 Sportovní akce
Již 4. ročník oblíbené akce pro všechny milovníky koloběžkování s názvem Noční koloběžkování je tady!
Noční koloběžkování v Praze je opět po roce zpět! Přijď si trhnout noční romantikou podél Vltavy na koloběžce 25. 4. 2020 a prožij nezapomenutelný zážitek!

Již 3. ročník oblíbené akce pro všechny milovníky koloběžkování je určena pro děti, které se nebojí tmy a sportu, dospělé koloběžkáře pohodáře i profesionální závodníky. V Praze proběhne v podvečer dne 25. 4. 2020, až se setmí podél Vltavy. Sejdeme se u Topsports centrum - půjčovny sportovního vybavení v kempu Kotva přímo u nástupního místa na cyklo stezku v Braníku.

Noční koloběžkování nabízí mnoho startů, a tak záleží na každém, pro jakou kategorii se rozhodne! Děti čeká světelná stezka plná úkolů, kdy lesní krajinou projíždí po tmě na koloběžce v doprovodu svých rodičů a na jednotlivých stanovištích plní kouzelné úkoly plné světel a odměn. Trasa je dlouhá asi 3 km. Dospělí si vyberou, zda pojedou "na krev" - závodní okruh na asfaltovém povrchu 10 km, nebo "na pohodu" - stejný okruh, ovšem se skupinou stejně naladěných koloběžkářů-prožitkářů a na všech občerstvovačkách si zastaví "na jedno" i na pokec a budou vnímat krásu noční Prahy a netradiční atmosféru u Vltavy s čelovkou na helmě či koloběžce.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 1. 2020