!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Noční koloběžkování v Praze
Noční koloběžkování v Praze
">
7.5.
8.5.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Noční koloběžkování v Praze

  • 7. květen 2022 18:008. květen 2022 2:00
Oblíbená akce pro všechny milovníky koloběžkování s názvem Noční koloběžkování je tady!
Noční koloběžkování v Praze je zpět! Přijď si trhnout noční romantikou podél Vltavy na koloběžce 7. 5. 2022 a prožij nezapomenutelný zážitek!

Oblíbená akce pro všechny milovníky koloběžkování je určena pro děti, které se nebojí tmy a sportu, dospělé koloběžkáře pohodáře i profesionální závodníky. V Praze proběhne v podvečer dne 7. 5. 2022, až se setmí podél Vltavy. Sejdeme se u Topsports centrum – půjčovny sportovního vybavení v kempu Kotva přímo u nástupního místa na cyklo stezku v Braníku.

Noční koloběžkování nabízí mnoho startů, a tak záleží na každém, pro jakou kategorii se rozhodne! Děti čeká světelná stezka plná úkolů, kdy lesní krajinou projíždí po tmě na koloběžce v doprovodu svých rodičů a na jednotlivých stanovištích plní kouzelné úkoly plné světel a odměn. Trasa je dlouhá asi 3 km. Dospělí si vyberou, zda pojedou "na krev" – závodní okruh na asfaltovém povrchu 10 km, nebo "na pohodu" – stejný okruh, ovšem se skupinou stejně naladěných koloběžkářů-prožitkářů a na všech občerstvovačkách si zastaví "na jedno" i na pokec a budou vnímat krásu noční Prahy a netradiční atmosféru u Vltavy s čelovkou na helmě či koloběžce.
Zobrazit více