!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Brunch & Gourmet degustační menu
Gastronomické akce

Brunch & Gourmet degustační menu

Kdy 23. srpen 2020 11:30 - 16:00
Další degustační menu u nás na farmě bude již v neděli 23. srpna. Přijďte a užijte si odpoledne u bazénu v doprovodu špičkové kuchyně, prémiových francouzských vín a živé hudby.
Přátelé, prázdniny se chýlí ke konci a my vás zveme na další Brunch a degustační menu na farmě. Celý event se bude konat na venkovní terase s bazénem, takže si to pořádně užijeme! Vemte děti, určitě se u nás na zahradě a v bazénu náramně zabaví! A vás čeká odpoledne plné kulinářských skvostů, skvělých vín a příjemné živé hudby.

Neděle 23. srpna 2020 - 11:30
- welcome drink
- all you can eat brunch
- vícechodové degustační menu z prvotřídních surovin
- živá hudba
- vyhřívaný bazén s šatnou

Vyberte si z naší nabídky francouzských vín a šampaňského, piva, kávy a jiných alkoholických i nealkoholických nápojů, které si můžete objednávat po celou dobu. Pro milovníky nabízíme párování menu s vínem za jednotnou cenu 350 Kč.

V průběhu akce neváhejte navštívit náš stánek a objednat si čerstvé maso, lokální delikatesy a francouzská vína, které si s sebou odnesete domů, abyste sobě a svým blízkým udělali radost. Ptejte se na původ nebo přípravu a my vám moc rádi vše zodpovíme a prozradíme i některé tipy našeho šéfkuchaře.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Zámecký had v Dobřichovicích

Restaurace Zámecký had v Dobřichovicích

Dobřichovice, Střední Čechy
Pivotel MMX v Letech u Dobřichovic

Pivotel MMX v Letech u Dobřichovic

Lety, Střední Čechy
Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Minipivovar Bobr v Zadní Třebani

Zadní Třebaň, Střední Čechy