Úvod > Kalendář akcí > Blue Style Prima Fest
Blue Style Prima Fest
">
15.7.
16.7.
Přidat foto
Festivaly

Blue Style Prima Fest

Dvoudenní akce pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabídne v termínu 15. a 16. července 2022 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s vystoupením Lucie Bílé, koncertu skupin Olympic, No Name či Slza a spousty dalších.

Prima za měsíc odstartuje třetí ročník letního festivalu BLUE STYLE PRIMA FESTU pro celou rodinu.

Již třetí ročník letního rodinného festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST se uskuteční v největším zábavním areálu Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabídne v termínu 15. a 16. července 2022 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s vystoupením Lucie Bílé, koncertu skupin Olympic, No Name či Slza a spousty dalších. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Míšu Růžičkovou nebo Natálii Grossovou. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně. I letos event zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Míšu Růžičkovou nebo Natálii Grossovou. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně. I letos event zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

Vstupné je rozděleno do kategorií dospělá, dětská a rodinná vstupenka. Osoby do 100 cm výšky mají vstup zdarma. Všechny vstupenky, které byly vydané na zrušený „covidový“ ročník 2020, zůstávají v platnosti.

Ubytování a restaurace v okolí