Úvod > Kalendář akcí > Blue Style Prima Fest – zrušeno
Blue Style Prima Fest - zrušeno
">
17.7.
18.7.
+ Přidat foto
Festivaly

Blue Style Prima Fest – zrušeno

Kdy 17. červenec 2020 – 18. červenec 2020
Pátek 17. 7. a sobota 18. 7. 2020 budou opět nabité bohatým programem. V celém areálu Šikland na Vysočině bude spousta zábavy pro všechny členy rodiny.
Návštěvníci samozřejmě mají právo zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru, označovaného jako SARS CoV-2, na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“), jehož úplné znění naleznete ZDE. Do 31. března 2021 můžete podle tohoto zákona požádat o vydání náhradního poukazu na festival (dále jen „poukaz“), který vám bude vydán do jednoho měsíce od vaší žádosti v hodnotě uhrazeného vstupného. Žádost o tento poukaz, případně další dotazy ohledně vstupenek adresujte na prodejce, u kterého jste vstupenky zakoupili – TicketPortal nebo Šikland. Poukaz bude platný do 31. 10. 2021. Budeme rádi, pokud zvolíte jednodušší řešení a ponecháte si zakoupenou vstupenku.

Dvoudenní akce nabídne v termínu 17. a 18. července 2020 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s vystoupením Lucie Bílé, koncerty skupin Olympic, No Name, Slza, Jelen či Mňága a Žďorp a spousty dalších. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky, Míšu Růžičkovou, Dádu Patrasovou nebo Maxim Turbulenc. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně.

BLUE STYLE PRIMA FEST je výjimečný festival, který spojuje celou rodinu. Každý člen si zde přijde na své, díky čemuž akce drží pozici jednoho z největších rodinných festivalů u nás, a to jak díky rozlehlému areálu, tak především díky kvalitnímu programu, který uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky.

V dětské zóně bude spousta zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky. Výhodou pro návštěvníky festivalu je zázemí, které zábavní areál Šikland nabízí, například velké množství ubytovacích a stravovacích zařízení nejrůznějších úrovní.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2021