Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Barevný harmonizační seminář – městský tábor pro dospělé v Brně
Společenské akce

Barevný harmonizační seminář – městský tábor pro dospělé v Brně

Cyklus čtyř setkání zaměřený na relaxaci a sebepoznání. Za pomoci technik vycházejících z různých druhů umění se budeme věnovat sami sobě a tvořivé části své osobnosti. Budete si užívat přítomného okamžiku a odpočívat.

Cílem semináře je poskytnout účastníkům prostor pro odpočinek a péči o sebe sama, svoji psychickou pohodu, harmonii. Každý, kdo se semináře zůčastní, si bude moct vlastním způsobem a tempem vyzkoušet, jak probudit a rozvíjet vlastní kreativitu. Vyvážit ve svém životě racionální a uměleckou stránku je velmi důležité.

Každý člověk je nějak kreativně nadaný. Potlačovat svoji kreativitu může vést k jejímu zablokovaní a následně k různým komplikacím či k nemocem. Umění léčí. Během barevných seminářů si vyzkoušíte a naučíte se, jak můžete prostřednictvím umění léčit sami sebe. Cyklus barevných seminářů je zamýšlen jako harmonizační sebepoznávací program ucelený do podoby městského tábora pro dospělé. Oslavte léto péčí o sebe sama.

Co získáte: čas sama na sebe vyzkoušíte si a naučíte se, jak můžete prostřednictvím umění léčit sami sebe rozvoj kreativity a vyvážení kreativní a racionální stránky osobnosti naučíte se rozumět sami sobě i svému okolí zjištění, že se svými problémy nejste sami podporu při hledání odvahy vzít svůj život do svých rukou osvědčení o absolvování kurzu seznámíte se s kreativními technikami: z oblasti arteterapie, biblioterapie, pohybové terapie, dramaterapie, muzikoterapie či filmové terapie.

Slova terapie v názvu těchto technik se ovšem nemusíte bát. Jde o kreativní techniky, která mají výborný vliv na psychiku, navozují harmonii, prospívájí duši i tělu. Jednotlivé bloky jsou pojmenovány Žlutá, Červená, Modrá, Zelená. Zaměření každého z bloků uvádíme níže. Přihlásit se můžete na celý cyklus či na vybrané bloky.

Další termíny:

22. 7. 2014 10.00-14.00
23. 7. 2014 10.00-14.00
24. 7. 2014 10.00-14.00

Provozovatel

Centrum Mandala

Opletalova 1
602 00 Brno
Tel.:
+420 776 738 775
Email:
gajdosova.jana81@...
WWW:
www.centrum-manda...
GPS:
49,196854 16,604500
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 200 Kč

Snížená cena: 350 Kč

Poznámka:

Je možné přihlásit se na celý cyklus či pouze na některé barvy, v tom případě je cena za jeden blok 350 Kč. Cena celého cyklu je 1.200 Kč.

 

Časová náročnost

2,5 hodiny

 
 

Amadeus – Mezinárodní soutěž pro mladé klavíristy do 15 let

29. ročník mezinárodní soutěže pro mladé klavíristy do 15 let AMADEUS se uskuteční 24.-25. listopadu v Besedním domě. Soutěž je přístupná pro širokou odbornou i laickou veřejnost, která má možnost vyslechnout všech 68 soutěžících. Laureáti soutěže se představí 26.11. v 15 hod na Koncertě vítězů.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Adventní koncerty Josefa Špačka & Barocco sempre giovane

Josef Špaček a Barocco sempre giovane se na pódiu setkají v Adventním čase s unikátním podáním Čtvera ročních dob Antonia Vivaldiho a Ástora Piazzolly. Přijďte s námi prožít jedinečných Osmero ročních dob v jednom večeru!
Brno, Jihomoravský kraj

Hollywood in Brno

Hollywood in Brno: Besední dům rozezní světově proslulé vánoční melodie v podání Bohemian Symphony Orchestra Prague.
Brno, Jihomoravský kraj

Výstava Oldřicha Tichého v Brně

Zveme vás na výstavu Oldřicha Tichého, která se uskuteční od 8.12.2022 do 31.1.2023 v galerii Graciano na Veselé 39 v Brně.
Brno, Jihomoravský kraj

Socha Adam Čekač pod hodinami – nejmenší socha v Brně

Ikonické místo „pod hodinami“, na kterém si Brňané dávají sraz, prošlo nepatrnou úpravou, která však má velký význam. Díky ní, totiž, na České pod hodinami, nebudete už nikdy čekat sami…
Brno, Jihomoravský kraj

Kamenná kolonie v Brně – místo s nepřekonatelnou atmosférou

Oblast známá jako Kamenná kolonie, Kamenná čtvrť nebo Kamenka, je svérázná osada v městské části Brno – střed. Zhruba 130 historických malých domků utváří uzavřenou osadu.
Brno, Jihomoravský kraj

Kalina Gallery v Brně

Brněnská Kalina Gallery, založená Romanem Kalinou, se zaměřuje na současné umění etablovaných i začínajících umělců.
Brno, Jihomoravský kraj

Moravská galerie v Brně – druhé největší muzeum umění v České republice

Moravská galerie v Brně je druhé největší muzeum umění v České republice. Je výjimečná šíří svého záběr – jako jediné muzeum umění v Česku se zabývá výtvarnou kulturou zcela komplexně. Vlastní čytči architektonicky objekty: Pražákův palác, UMPRUM, Místodržitelský palác a Jurkovičovu vilu.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytování v hotelu Slavia v Brně

Čtyřhvězdičkový Hotel Slavia Brno nabízí příjemné ubytování v centru města Brna.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Avion v Brně

Objekt navržený architektem Bohuslavem Fuschem na parcele široké pouhých osm metrů prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Při rekonstrukci se vycházelo jednak z projektu architektky Evy Jiřičné, ale také z původních plánů Bohuslava Fuchse. Hotel nově otevřel po rekonstrukci v květnu 2022.
Brno, Jihomoravský kraj

Vinárna Garage Wine v Brně

V Garage Wine můžete očekávat vynikající víno v originálních skleničkách z foukaného skla
Brno, Jihomoravský kraj

Pivnice Pegas v centru Brna

Pivnice je situována v přízemí budovy. Její výhodou je bezbariérový přístup z ulice Jakubská. Již při příchodu do budovy Vás zaujme výzdoba klenby vchodové části s vyobrazením nejvýznamnějších brněnských historických staveb.
Brno, Jihomoravský kraj