Úvod > Aktuality > V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec

V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec

Vydáno 19. listopadu 2018 Zážitky
Vánoce se blíží a s nimi i období adventu s tradiční dekorací bytu, adventním věncem. Uvažujete o tom, že si letos ten svůj adventní věnec vyrobíte vlastnoručně? Je to snadné… stačí se v neděli 25. listopadu nebo 2. prosince vydat do pražské zoo a navštívit Adventní dílny!
Koledy, vůně chvojí a přátelská atmosféra vás opět budou čekat ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. K dispozici na adventním tvoření bude jako vždy množství dekorací, díky kterým vytvoříte vánoční kreaci přesně podle vašeho gusta. Samozřejmostí pro méně zkušené účastníky je pomoc od přítomných pracovníků zoo.

Na výrobu věnce mají návštěvníci 60 minut. Práce jednotlivých skupin začíná vždy v celou - v 11:00, 12:00, 13:00 a 14:00. Poplatek 150 Kč zahrnuje materiál na výrobu věnce, svíčky a ozdoby (nezahrnuje vstupné do zoo). O Adventní dílny je velký zájem, proto je nutné se předem objednat do pátečního poledne na tel. čísle 296 112 230 nebo na adrese pr@zoopraha.cz.

V sobotu 10. listopadu byla v Zoo Praha zahájena výstava kreslených vtipů jednoho z našich nejznámějších ilustrátorů Jiřího Wintera-Neprakty. Ten v Zoo Praha pobýval už jako kluk a později pro ni vyhotovil řadu tabulek a tiskovin. V Galerii Gočárovy domy si výstavu jeho děl můžete prohlédnout každý víkend do 3. března 2019.
Zoo Praha - pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha - pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.