Úvod > Aktivity & akce > Akce > Galerie umění pro děti GUD připravila novou výstavu

Galerie umění pro děti GUD připravila novou výstavu

Kdy 8. leden 2015 - 15. únor 2015 Akce pro děti
V Galerii umění pro děti GUD můžete navštívit novou výstavu...jsem tu s tebou, která se koná od 9. ledna do 15. února 2015. Tento nový koncept výstavy je určen nejen dětem, ale i všem, kdo se zajímá a touží po umění.
V Galerii umění pro děti GUD můžete navštívit novou výstavu...jsem tu s tebou, která se koná od 9. ledna do 15. února 2015. Tento nový koncept výstavy je určen nejen dětem, ale i všem, kdo se zajímá a touží po umění - neomezeně věku, pohlaví či čemukoliv. Jak ostatně napovídá samotné motto výstavy „Pozitivní umění mluví s každým bez rozdílu věku". ...jsem tu s tebou je interaktivní výstava děl současných umělců, která si klade za cíl oslovit malé i velké diváky a představit jim reálné umění.

V rámci výstavy si s dětmi projdeme všechna díla a budeme s nimi “diskutovat” zábavnou formou. Součástí výstavy jsou i interaktivní workshopy, kdy si vyrobíme něco po vzoru umělce na památku či to ponecháme jako součást výstavy. Tvůrčí dílny jsou uzpůsobeny vždy věku dítěte.

Mezi vystavovanými umělci budou: Jan Kaláb, Micl (Michal Novotný), Lukáš Miffek, Erik Binder, Martin Šilhavý, Tomáš Zika, Lucie Lossová, Martin Raboň.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 1. 2015

Ubytování a restaurace v okolí