Úvod > Co chcete dělat? > Studio Maiselovka
Životní styl

Studio Maiselovka

Vydejte se na taneční workshopy, lekce pilates, jógy, současného tance anebo zcela unikátních metod Kadamy či Restart těla i mysli ve Studiu Maiselovka v centru Prahy.
Studio, které je možné najít na Starém Městě v ulici Maiselova, je prvním oficiálním prostorem souboru 420PEOPLE. Studio nabízí celé spektrum pohybových aktivit pro širokou veřejnost v pravidelném rozvrhu a zároveň umožňuje prostor pro pravidelné zkoušení repertoáru 420PEOPLE.

Studio je prvním vlastním pracovním místem souboru 420PEOPLE, přibližuje a propojuje vazby mezi profesionály a veřejností se zájmem o tanec v dobře dostupných prostorách v centru Prahy. Studio garantuje pravidelnou činnost souboru a umožňuje profesionální pracovní podmínky odpovídající světovým standardům, díky nimž může soubor kontinuálně nabízet veřejně dostupnou a různorodou kulturní nabídku veřejnosti. 

Prostor otevírá možnosti k plánování umělecky hodnotných projektů, inovativních jevištních formátů, pedagogickému působení kvalitních pedagogů i jednorázové i pravidelné workshopy. Cílem je zajištění pravidelné práce souboru a otevřené taneční tréninky pro širší veřejnost ruku v ruce s myšlenkou provozovat otevřený prostor pro setkávání kulturně orientovaných obyvatel s možností více porozumět a přiblížit se současnému tanci a pohybu. 

Provozovatel

420PEOPLE z.ú.

Maiselova 25/4
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 734 482 991
Email:
studiomaiselovka@...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.420people.org
GPS:
50,088120 14,419050
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Časová náročnost

1,5 hodiny