Úvod > Aktuality > V Karlově Studánce byl otevřen bazénový komplex s vodoléčbou a termoterapií
V Karlove Studánce byl otevren bazénový komplex s vodolécbou a termoterapií
"> V Karlove Studánce byl otevren bazénový komplex s vodolécbou a termoterapií "> Zejména perlicková lehátka a perlickové lavice pod vodní hladinou, ale i dnová vrídla, poskytují nezapomenutelné relaxacní zážitky "> Voda v bazénu má príjemných 34°C

V Karlově Studánce byl otevřen bazénový komplex s vodoléčbou a termoterapií

  • Vydáno16. března 2014
Lázně Karlova Studánka zbudovaly pro všechny milovníky vodního živlu nový bazén s teplou vodou a řadou vodoléčebných atrakcí v budově Letních lázní, který je prvním bazénem tohoto typu v ČR. Lázeňští hosté i návštěvníci z řad veřejnosti mohou posoudit efekt nových technologických prvků v termální vodě, která je držena v rozsahu 32 až 34°C.
Karlova StudánkaPřijeďte se podívat a vyzkoušet příjemné relaxační zážitky, které nabízí nově vystavěný bazénový komplex v Letních lázních v Karlově Studánce. Na podélné bazénové stěně jsou různě vysoko trysky a nástěnné zábradlí k masáži zad, pánve, trupu a končetin dle vlastní volby. K velmi oblíbené atrakci patří také bazénový whirpool s barevně se měnícím dnovým světlem v rohové části bazénu, ve kterém je možnost posezení na kruhové masážní tyči, zajišťující masáž pod vodou, jak proudem vody, tak i proudem vzduchu unikajícího skrze trysky.

Zejména perličková lehátka a perličkové lavice pod vodní hladinou, ale i dnová vřídla, poskytují nezapomenutelné relaxační zážitky. Velmi příjemné jsou dnové šampaňské perličky, které též umožňují plavat v protiproudu.

BazénVedle bazénu je nevšední atrakcí tepidarium, umožňující relaxaci v suchém i vlhkém teple a finská sauna. Zajímavé jsou ochlazovací prvky za účelem zchlazení vyhřátého organismu z termálních procedur. Aby toho nebylo málo, je mimo bazénový komplex k dispozici vedle lázeňských procedur, koupelí, masáží, rašelinových zábalů též i nová wellness technika Vakuwell a Vibrosauna, po kterých velmi příjemně bude působit přechod do solné jeskyně, která zájemcům poskytuje prostor k relaxaci i klidné meditaci.

Dopolední provoz bazénu bez atrakcí je určen k rehabilitaci lázeňských pacientů, využívajících lékařsky vedenou lázeňskou léčbu. Odpolední a večerní provoz tohoto bazénového komplexu se všemi atrakcemi je určen jak veřejnosti z oblasti cestovního ruchu, tak i pro rodiny s dětmi a všechny návštěvníky Karlovy Studánky.
Bazénový komplex v Karlově Studánce

Bazénový komplex v Karlově Studánce

Lázně Karlova Studánka zbudovaly pro veřejnost nový bazén s teplou vodou a řadou vodoléčebných atrakcí v budově Letních lázní, který je prvním bazénem tohoto typu v ČR.

Horské lázně Karlova Studánka – relaxace uprostřed Jeseníků

Horské lázně Karlova Studánka – relaxace uprostřed Jeseníků

Lázně obklopené horskou přírodou se pyšní nejčistším vzduchem ve střední Evropě, celkovou atmosféru dotváří roubené lázeňské budovy.