Úvod > Aktuality > V Centru Chodov vás čeká valentýnský týden plný polibků a seznámení
Centrum Chodov pripravuje valentýnskou hru Reknete to polibkem
"> Centrum Chodov pripravuje valentýnskou hru Reknete to polibkem "> Vítezný pár bude odmenen romantickou vecerí v restauraci Kobe "> Ve foto koutku bude od 7. února probíhat fotografování líbajících se dvojic
Životní styl

V Centru Chodov vás čeká valentýnský týden plný polibků a seznámení

  • Vydáno5. února 2013
Centrum Chodov připravilo u příležitosti svatého Valentýna pro své zákazníky speciální program, v rámci kterého se účastníci budou věnovat oblíbené činnosti zamilovaných – líbání – a ještě za ni budou odměněni.
Centrum Chodov připravuje valentýnskou hru „Řekněte to polibkem“. Každý den vybere vítězný pár, jenž si 14. února vychutná romantickou večeři při svíčkách v restauraci Kobe přímo v Centru Chodov. Nejlépe hodnocená zamilovaná dvojice navíc získá zájezd do města lásky, Paříže. V rámci druhé, tentokrát seznamovací, akce mohou singles najít svoji druhou polovičku při speed datingu, který se bude konat 13. února.

Ve stylovém foto koutku bude od 7. února probíhat fotografování líbajících se dvojic, které mohou využít také rekvizity či tabulky se vzkazy. Snímky pořízené profesionálním fotografem budou aktuálně promítány na LCD monitoru umístěném v koutku, využity jako cover facebookového profilu Centra Chodov, ale také vkládány do jeho galerie, kde jim budou moci dávat palce nahoru fanoušci. Z favorizovaných fotografií pak porota každý den vybere jeden vítězný pár a 14. února jej odmění romantickou večeří v hodnotě 1 000 Kč v restauraci Kobe v Centru Chodov. Každý zúčastněný pár od centra obdrží malou pozornost, například květinu či voucher na nákup. Hlavní cenou pro vítězný pár bude zájezd do Paříže, mekky všech zamilovaných. Výherci navíc dostanou i poukaz na nákup v našem sesterském pařížském nákupním centru So Ouest.

Zkrátka nepřijdou ani nezadaní, kteří si v Centru Chodov mohou v rámci speed datingu v Costa Coffee najít už 13. února svoji druhou polovičku. Seznamovací akce plná zábavy vypukne v 19 hodin a její účastníci se mohou těšit na romantické povídání při svíčkách, welcome drink nebo tombolu.