Úvod > Aktuality > Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu
Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu
">
Letní sporty

Terénní triatlon v Hostivaři odstartuje letní sportovní sezónu

  • Vydáno24. června 2017
V neděli 25. června se uskuteční první triatlonový závod ze seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Účastníci mají jedinečnou příležitost strávit poslední červnový víkend v prostředí hostivařského areálu, kde se FINEP terénní triatlon koná již po páté. Pro závodníky je připraven bohatý sportovní i doprovodný program. Letošním ročníkem Finep terénního triatlonu v Hostivaři bude závodníky i jejich doprovod provázet sportovní moderátor Stanislav Bartůšek.
terénní triatlon v HostivařiSdružení H-Triatlon navazuje na předchozí čtyři úspěšné ročníky a také letos se FINEP terénní triatlon, který proběhne v neděli 25. června, koná v rámci bodovaného seriálu H-Triatlon TOUR 2017. Ten zahrnuje celkem čtyři pražské závody a Houmrův triatlon v Jiříkově.

Účastníci FINEP terénního triatlonu si mohou vybírat z několika kategorií délky a obtížnosti trati. Závod je určen jak pro dospělé, tak pro děti. Dětské startovné se cenově pohybuje od 50 Kč do 100 Kč v závislosti na termínu registrace. Jednotlivci z kategorií dorost a dospělí si mohou vybrat ze tří typů startovného Silver, Gold a Premium.

Triatlon HostivařZákladní Silver startovné pro jednotlivce činí 300 – 500 Kč, v závislosti na termínu registrace. Dále se taktéž Finep terénního triatlonu můžou účastnit skupiny v rámci štafety složené buďto ze dvou či tří závodníků. Na nejdelší trati se objeví mistr ČR v dlouhém triatlonu a patron H-Triatlon TOUR Tomáš Mika a další skvělí triatleti jako například Ondřej Teplý.

Připraven je také bohatý doprovodný program pro děti i dospělé. Děti si užijí celou řadu doprovodných aktivit, malování na obličej a řadu soutěží. Probíhat budou ukázky první pomoci a hasičské techniky. O atmosféru se postará skvělý DJ Aleš Matoušek.