Úvod > Aktuality > Support Lesbiens vystoupí v sobotu na Letné
Support Lesbiens vystoupí v sobotu na Letné
">
Kultura

Support Lesbiens vystoupí v sobotu na Letné

  • Vydáno31. srpna 2017
Populární hudební skupina Support Lesbiens zahraje v sobotu 2. září 2017 od 13 hodin na Letenské pláni. Koncert se uskuteční v rámci unikátního závodu řidičů vysokozdvižných vozíků, který letos již po desáté pořádá pod názvem Ještěrka Cup česká pobočka společnosti Linde Material Handling, výrobce manipulační techniky a poskytovatele logistických řešení. Pobavit se mohou přijít všichni zájemci zdarma.
Ještěrka CupOriginální závod nejlepších českých ještěrkářek a ještěrkářů nabídne napínavou podívanou, doprovodné soutěže a spoustu atrakcí pro děti i dospělé. Jedním z vrcholů doprovodného programu bude koncert skupiny Support Lesbiens, která rozezvučí svoje nástroje ve 13 hodin.
 
Oblíbená skupina Support Lesbiens byla založena v roce 1992. Průlom v popularitě přinesla deska „Regeneration?“, která byla vydána v roce 2001 a která vyvolala obrovský posluchačský ohlas. V roce 2003 získala kapela dvě ceny Anděl za nejlepší album a za kapelu roku. Poslední album, pojmenované K.I.D. (King is dead), vydala v roce 2015.
 
Linde Ještěrka Cup 2017 odstartuje v sobotu 2. září 2017 od 8.30 hod. na Letenské pláni (naproti stadionu fotbalové Sparty). Akce je pro všechny návštěvníky zdarma.