Úvod > Aktuality > V Liberci se uskuteční speciální prohlídka radnice

V Liberci se uskuteční speciální prohlídka radnice

Vydáno 23. října 2019 Zážitky
V pondělí 28. 10. 2019 budou veřejnosti opět zpřístupněny prostory historické radnice. Od 9:00 do 14:00 hodin se můžete podívat do obřadní síně, salonků primátora či kanceláří náměstků. Komentované výstupy na věž budou probíhat v hodinových intervalech od 9:00 hodin, poslední výstup se uskuteční ve 13:00 hodin.
Liberec radniceMěsto Liberec zve v pondělí 28. 10. 2019 u příležitosti Dne vzniku samostatného Československého státu na návštěvu historické budovy radnice. Návštěvníci si budou moci prohlédnout věž a balkon, obřadní síň, kancelář primátora nebo kanceláře náměstků.

Výstup na věž s průvodcem za příznivého počasí každou hodinu od 9 do 13 hodin. Poslední výstup na věž ve 13 hodin. Časové vstupenky na věž lze rezervovat na evstupenka.cz a zdarma vyzvednout v Městském informačním centru Liberec do pátku 25. října nebo ve vestibulu radnice v den konání akce do vyčerpání kapacity prohlídek. Den otevřených dveří bude probíhat zcela zdarma.
Novorenesanční radnice v Liberci - klenot města pod Ještědem

Novorenesanční radnice v Liberci - klenot města pod Ještědem

Liberecká radnice patří k nejcennějším památkám ve městě. Honosná novorenesanční budova byla postavena v roce 1893 podle projektu vídeňského architekta F. Neumanna.

Další aktuality

2.6.
2020
Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Českolipsko a Jizerské hory

Neobjevené skvosty: 10 tipů z regionu Českolipsko a Jizerské hory

Českolipsko a Jizerské hory | Památky
27.5.
2020
#světovéČesko a Liberecký kraj

#světovéČesko a Liberecký kraj

Českolipsko a Jizerské hory | Letní sporty