Úvod > Aktuality > Vánoční Holešovice Fashion Market přinese stylovou nadílku
Holešovice Fashion Market nabídne originální módu
"> Holešovice Fashion Market nabídne originální módu "> Soucástí doprovodného programu budou módní prehlídky vystavujících znacek "> Návštevníky vánocního Holešovice Fashion Marketu cekají pod jednou strechou tržnice stylové módní prehlídky
Zážitky

Vánoční Holešovice Fashion Market přinese stylovou nadílku

  • Vydáno26. listopadu 2014
O prvním adventním víkendu se uskuteční již desátý díl trhu nezávislé módy, šperků a designu Holešovice Fashion Market. Největší český trh nezávislé módy potrvá tři dny a poběží od pátku 28. listopadu až do neděle 30. listopadu.
Holešovice Fashion MarketVybrané haly Pražské tržnice v Holešovicích se zaplní předvánoční atmosférou a nabídnou návštěvníkům možnost nakoupit originální dárky pro sebe a své blízké.

Na výběrovém trhu představí svou tvorbu 150 návrhářů, designérů a lokálních tvůrců. Haly v areálu Pražské tržnice tak oživí pestrá přehlídka originální módy, šperků, doplňků, bytového designu a dalších výrobků. Návštěvníky vánočního Holešovice Fashion Marketu čekají pod jednou střechou tržnice stylové módní přehlídky, workshopy a živá hudba

Občerstvení nabídne kavárna, bar, čajovna či chocolaterie. Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér, děti i mazlíčci jsou vítáni. Pro pohodlí návštěvníků je prodloužena doba konání marketu na tři dny a to až do neděle, nejen rodiny s dětmi tak získají větší klid k nákupu. K dispozici také dětský koutek.