Úvod > Aktuality > Nový aquapark Laguna v Třebíčí přivítá v sobotu první návštěvníky
Nový aquapark Laguna v Trebící privítá v sobotu první návštevníky (ilustracní foto)
"> Nový aquapark Laguna v Trebící privítá v sobotu první návštevníky (ilustracní foto) "> Akvapark vznikl prístavbou ke stávajícímu krytému bazénu Laguna (ilustracní foto) "> V rekonstruované cásti puvodních saunových provozu príjemne prekvapí nove zrízený „Saunový svet“ (ilustracní foto)
Lázně a wellness

Nový aquapark Laguna v Třebíčí přivítá v sobotu první návštěvníky

  • Vydáno29. listopadu 2013
V sobotu 30. listopadu, v rámci Dne otevřených dveří se všem milovníkům vodních radovánek otevře zbrusu nový Aquapark Laguna Třebíč, který vznikl přístavbou ke stávajícímu krytému bazénu Laguna. Provoz se naplno rozběhne od neděle 1. prosince 2013.
Aquapark – ilustrační fotoHlavními lákadly aquaparku Laguna jsou vnitřní zábavní bazén a tobogán. Součástí bazénu nepravidelného tvaru s hloubkou asi 120 centimetrů a plochou kolem 197 metrů čtverečních je několik atrakcí. Vodní plocha zahrnuje divokou řeku, houpací kolébku, chrliče vody, masážní a vířivá lůžka, dvě vířivé vany a podmořskou jeskyni s akváriem. Na ochozu bazénu naleznete vyhřívané lavice.

Na tobogánu s vlastním dojezdovým bazénkem se vyřádí především děti. Nástupní věž je situována ve výšce 13,9 metrů nad zemí. Dráha tobogánu o délce 132 metrů vede krytými i otevřenými úseky. Kdo se nasytí dovádění, uvolní se ve venkovním bazénu s mírně slanou vodou. Ten budou mít v letním období k dispozici i lidé opalující se na travnaté ploše. V rekonstruované části původních saunových provozů příjemně překvapí nově zřízený „Saunový svět“. Relaxovat v této wellness části je možné relaxovat ve třech potních saunových kabinách s různou kapacitou a vybavením a v jedné kabině parní.

Zábava v aquaparkuAkvapark vznikl přístavbou ke stávajícímu krytému bazénu Laguna. Kondiční plavci, které nezajímají vodní atrakce, zaplatí ráno od šesti do osmi hodin jen mírně zvýšené vstupné, řádově o koruny. Novinkou je také mokrý bufet. Ten naleznete v odpočinkové zóně u hlavního bazénu, kde vzniklo okénko s nealkoholickými nápoji a s produkty z pizzerie, která funguje v areálu Laguny.

V sobotu 30. listopadu bude v 13:00 hodin za účasti oficiálních hostů a médií slavnostně přestřižena symbolická páska. Následující odpoledne bude Dnem otevřených dveří pro veřejnost. Do 19:00 hodin si budete moci přijít celý areál prohlédnout zcela zdarma, avšak pro koupání bude Laguna tento den uzavřena. Od neděle 1. prosince od 10:00 hodin pak bude starší i nová část Laguny již otevřena v normálním provozu.
Aquapark Laguna Třebíč

Aquapark Laguna Třebíč

Tobogány, vířivky, protiproudy, chrliče vody, perličkovou lázeň, relaxaci a wellness v prostředí saun navozující příjemnou a uklidňující atmosféru si užijete v aquaparku Laguna Třebíč. Nově opravené wellness láká k odpočinku a relaxaci.