Úvod > Aktuality > Nechte starosti nad vodou na veletrhu For Boat
Nechte starosti nad vodou na veletrhu Boat expo
"> Nechte starosti nad vodou na veletrhu Boat expo "> K videní bude spousta novinek domácí i zahranicní produkce "> Na veletrhu Boat Expo 2014 se predstaví naprostá vetšina vystavovatelu z predchozích rocníku, ale také mnoho novácku
Letní sporty

Nechte starosti nad vodou na veletrhu For Boat

  • Vydáno5. března 2019
Letošní ročník veletrhu For Boat bude skutečným svátkem všech milovníků lodí a vodních sportů. Od 8. do 10. března 2019 se uskuteční společně s veletrhem For Caravan na letňanském výstavišti PVA Expo Praha. K vidění bude spousta novinek domácí i zahraniční produkce a nebude chybět ani bohatý a atraktivní doprovodný program.
LoděPokud patříte k lidem, kteří mají romantický sen o širém moři, volnosti a svobodě, který je s námořní plachetnicí a vodními sporty spojen, vypravte se na veletrh For Boat, jenž vám rozšíří poznatky o současných moderních trendech a novinkách v oblasti lodní techniky, surfování a jachtaření včetně komplexního vybavení a bezpečnosti.

Letňanské výstaviště nabídne na veletrhu For Boat 2019 všem milovníkům vodních sportů kompletní přehlídku od oblečení a doplňků pro vodní sporty přes motorové čluny, lodě, plachetnice a vodní skútry až po luxusní jachty. V Hale 6 bude i letos umístěn obří bazén, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet oblíbené vodní sporty pod odborným dohledem. Program bude připraven i pro děti, které se budou moci projet na lodích pro malý jachting. O své zkušenosti a zážitky se podělí Vodní záchranná služba, která i letos přiveze záchranářskou loď a auto, do kterých bude možnost nahlédnout. Český svaz jachtingu pak připravuje prezentaci závodních plachetnic.

PlachetniceChybět nebude ani doprovodný program. Těšit se můžete na výukové jízdy paddleboardingu a winfsurfingu pod vedením olympionika Patrika Hrdiny (paddleboardshop) a Petra Cempera (snowboardel). Jízdy na winfsurfu 2W Wind Sup si bude možné vyzkoušet s Petrem Čechem – mistrem České republiky juniorů ve slalomu. Nebudou chybět ani zajímavé přednášky jako například "Přístavní manévry a bezpečnost na palubě", "VHF komunikace na lodi" či "Kapitánské průkazy vydávané v ČR". Zájemci si budou moci prohlédnout velkoplošné modely plavebních komor.

Vstupné na veletrh stojí 200 korun, otevřeno bude vždy od 10 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin.