Úvod > Aktuality > Nechte starosti nad vodou na veletrhu For Boat

Nechte starosti nad vodou na veletrhu For Boat

Vydáno 5. března 2019 Letní sporty
Letošní ročník veletrhu For Boat bude skutečným svátkem všech milovníků lodí a vodních sportů. Od 8. do 10. března 2019 se uskuteční společně s veletrhem For Caravan na letňanském výstavišti PVA Expo Praha. K vidění bude spousta novinek domácí i zahraniční produkce a nebude chybět ani bohatý a atraktivní doprovodný program.
LoděPokud patříte k lidem, kteří mají romantický sen o širém moři, volnosti a svobodě, který je s námořní plachetnicí a vodními sporty spojen, vypravte se na veletrh For Boat, jenž vám rozšíří poznatky o současných moderních trendech a novinkách v oblasti lodní techniky, surfování a jachtaření včetně komplexního vybavení a bezpečnosti.

Letňanské výstaviště nabídne na veletrhu For Boat 2019 všem milovníkům vodních sportů kompletní přehlídku od oblečení a doplňků pro vodní sporty přes motorové čluny, lodě, plachetnice a vodní skútry až po luxusní jachty. V Hale 6 bude i letos umístěn obří bazén, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet oblíbené vodní sporty pod odborným dohledem. Program bude připraven i pro děti, které se budou moci projet na lodích pro malý jachting. O své zkušenosti a zážitky se podělí Vodní záchranná služba, která i letos přiveze záchranářskou loď a auto, do kterých bude možnost nahlédnout. Český svaz jachtingu pak připravuje prezentaci závodních plachetnic.

PlachetniceChybět nebude ani doprovodný program. Těšit se můžete na výukové jízdy paddleboardingu a winfsurfingu pod vedením olympionika Patrika Hrdiny (paddleboardshop) a Petra Cempera (snowboardel). Jízdy na winfsurfu 2W Wind Sup si bude možné vyzkoušet s Petrem Čechem - mistrem České republiky juniorů ve slalomu. Nebudou chybět ani zajímavé přednášky jako například "Přístavní manévry a bezpečnost na palubě", "VHF komunikace na lodi" či "Kapitánské průkazy vydávané v ČR". Zájemci si budou moci prohlédnout velkoplošné modely plavebních komor.

Vstupné na veletrh stojí 200 korun, otevřeno bude vždy od 10 do 18 hodin, v neděli do 17 hodin.