Úvod > Aktuality > Na zámku Napajedla připravili svatební víkend
Na zámku Napajedla připravili svatební víkend
"> ">
Památky

Na zámku Napajedla připravili svatební víkend

"Hledáte inspiraci pro váš svatební den? Nebo máte rádi krásné dekorace, kytky, šaty? Nenechte si ujít svatební víkend, který se koná 24. a 25. listopadu od 10 do 17 hodin v zámku Napajedla. "
V rámci spolupráce floristického studia Arangia a svatebního studia Dany Svozílkové vznikla krásná svatební výstava kytic, šatů a slavnostních tabulí. Naleznete nápady pro to, jak nazdobit svůj svatební stůl, jakou svatební kytici zvolit nebo jaké vybrat svatební šaty.

Návštěvníkům výstavy na zámku nabídnou to nejaktuálnější, co nabízí špičkové svatební firmy z celého světa a především představí novou španělskou kolekci svatebních šatů pro rok 2013.

Nenechte si ujít něžnou svatební krásu v romantickém prostředí napajedelského zámku. Historické sály budou zahaleny do svatebního hávu a zámek bude tento den stvořen přímo pro princezny. Za symbolické vstupné se mohou přijít podívat budoucí nevěsty a ženichové, milovníci květin, historie, designu a další zájemci.

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Zámek Napajedla dýchá minulostí a žije současností

Je málo míst, která ve vás zanechají stopu. Jedním z nezapomenutelných míst je právě zámek Napajedla. Můžete sem zajít na prohlídku, posedět u šálku kávy, navštívit různé kulturní programy, nechat se oddat nebo využít pronájmu místností pro své vlastní organizované akce.

Další aktuality