Úvod > Aktuality > Na střeše Galerie Harfa se opět bruslí
Na střeše Galerie Harfa se opět bruslí
"> "> ">
Zimní sporty

Na střeše Galerie Harfa se opět bruslí

  • Vydáno17. prosince 2019
Milovníci bruslení mohou již devátoui sezonu na střeše Galerie Harfa navštívit ledové kluziště. Rozloha 600 metrů čtverečních poskytuje dostatečný prostor pro bruslení jak dětem, tak dospělým. Bruslí se denně od 15:00 do 18:30 hodin. Večerní veřejné bruslení je v sobotu od 19:00 do 20:30 hodin. Přijďte si užít ledovou plochu!
Harfa brusleníNávštěvníci Galerie Harfa si mohou zpestřit nakupování i trochou zimního sportu. Kluziště je již tradičně umístěno pod širým nebem přímo na střeše obchodního centra. Z bruslení se tak stává zcela jedinečný zážitek s neopakovatelnou atmosférou.

Veřejné bruslení probíhá každý den od 15:00 do 18:30 hodin. Na romantické noční bruslení při lampách můžete se svým protějškem zajít každou sobotu od 19:00 do 20:30 hodin. Pokud je vašemu dítku méně než 10 let a ještě si není zcela jisté v jízdě na bruslích, můžete se s ním přijít učit každý den od 13:00 do 14:30, kdy je led vyhrazen pro děti s doprovodem. Děti do 150 cm a jejich nebruslící doprovod mají vstup na ledovou plochu zcela zdarma. Cena pro větší děti i pro dospělé je 50 korun. Vstupenky jsou k zakoupení na Info stánku v přízemí Galerie Harfa.

Pro návštěvníky je po celou otevírací dobu připravena také půjčovna hned vedle kluziště. Dětské brusle si zde můžete zapůjčit za 30 korun, za ty pro dospělé zaplatíte 60 korun.